VEŠTICE I VEŠTIČARENJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

VEŠTICE I VEŠTIČARENJE

Oceni ovaj blog
Svakakvo zlo udara na sirotinju ! Sanđame , đavli , sotone , veštice , veštci - ajd, za ove političare i ponosne paradere da i ne zborim , na njih smo nekako oguglali i svikli se ; mnim , više nemamo straha ! Ali na sanđame , drekavce i tako takve , brate nismo ! Tu ti i najhrabrijima zdrhte noge !
Malo malo , pa nas pojedinačno il' pak kolektivno , strefi nekakva nesreća. Oće da satre , da uništi ! Evo i ovaj biblijski potop ? Satre nas , i bi on još , ali neda vlast - te nekako i to pregurasmo !
Pričaše ljudi , da nam taj potop dođe od nekakvog harpa , šta li ! Nauka demantovala , ali ni reč nprozbori u vezi natprirodnih sila . Poplave nekako utihnuše , ali nema dana da neko ne strada - što od koca , što od tupog sečiva , što od ruku zlotvorskih trovačkih - tek samo vidi se da je sve to nekakva đavolja rabota , mnogo moćna kad naša zaštitnica , naša vlast tu spodobu ne može da doaka .
Sad u novinama čitam , opet najezda nekakvih neprirodnih bića ! Kažu , tu nit pomažu bajanja , vračanja - a ni sva vlast zemaljska ! Udarile veštice po svoj zemlju božiju , pa se trese sav ljudski rod !
A kako uvek biva , kad nesreća zadesi celu planetu , nama pripadne uvek grđe od najgrđih , takovih stvari - pa i sa tim vešticama . Nas spopale nekakve Jage, Jule , Borke ,Vuke , Dostane i šta ti ja znam , a taj zapad - truli , bezočni sve onako , baš , ama baš da se čovek i ogreši o veru . Ma šta ja tu blebećem , evo vidite sami šta jutrošnje vesti donose o tim spodobama u ženskom telu , što muče raznoraznim veštičarenjem zapadnu civilizaciju :

I sad , možete misliti na kakvim je mukama taj zapad - a okrente se oko sebe i vidite šta je od tog roda , veštičijeg , zapanulo nas ! Ma sve da je i ona mlinarska vampirica , čovek da ne zažali . A ono tamo , ovi zapadnjaci beže od nje glavom bezobzira ; a naša grešna duša bi da se jošte ogreši i poklekne ovoj anđami - veštici nad vešticama !

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/470776/Bivsi-verenik-ostavio-Sofiju-Vergaru-jer-je-vestica

Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na Facebook Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na Google Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na My Yahoo! Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na Live Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na MySpace Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na Twitter Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na Digg Pošalji "VEŠTICE  I  VEŠTIČARENJE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Da nije bre neka greška,ova mi se čini samo vešta
    i vešto je zdelana ,nema šta
    za to su joj zaslužni mama i tata,a možda i baba i deda
    a djavo je onaj što u njoj vešticu zaziva
    nisam na tebe mislio kolega
    tvoj blog je nevin ko da ga neki pop napisa
    a dobro znamo šta Lončar o popovima duma
  2. 123loncar (avatar)
    Ma ZXY , ovo je po onoj : gde sva raja , tu i mali Muja ; mislim tako ja sad ! A šejtan tera svoje sojke , tera ; tako je to u nas ! A ova stvarno je vešta - mnim lepa ! A lepota , bilo koja , nekako se ne lepi za šentajsku raju !
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Ma ZXY , ovo je po onoj : gde sva raja , tu i mali Muja ; mislim tako ja sad ! A šejtan tera svoje sojke , tera ; tako je to u nas ! A ova stvarno je vešta - mnim lepa ! A lepota , bilo koja , nekako se ne lepi za šentajsku raju !
    Hm ...ha ...mali zna šta treba,prati samo njega
  4. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Hm ...ha ...mali zna šta treba,prati samo njega
    ...ma ne ispuštam ga iz oka , makar neslavno izginuo - neka bude što biti ne može , nek pokosi i proždre veštica ova
  5. bracaco (avatar)
    Prava veštica, meni se čini da ume i da jaše :)
  6. 123loncar (avatar)
    Još kako ! Ne plaši se prvih petlova , mesečeve rose , atek što je razbuktavaju i razluđuju prvi jutarnji sunčevi zraci - to je tek za priču !
    Ma jednom se živi - dokle taj strah ! Stvar je neviđena - mislim to jahanje !
  7. hirajgoagain (avatar)
    i ti se zaljubio
  8. 123loncar (avatar)
    [QUOTE=hirajgoagain;bt260926]i ti se zaljubio[/QUOTE
    ....može biti...može biti....------ A ti ?....kako stvari stoje s'tobom !?
  9. 123loncar (avatar)
    "
    Takvo je vreme došlo. Prorekneš nekom loše stvari u budućnosti, a on - cap - potegne nož pa te izbode. Upravo to se dogodilo vidovitoj Esmeraldi.

Ma kakva bokserska država , to su samo lakši kondicioni treninzi ; m''i se čini , da je devedesetih ova država postala heklerska zadruga !
    Još se vode gatarske rasprave , ko je onolike mustre ministarske , oznaške , žandarske, a i drugih fela - zaheklao , profircao , proštepao i tako to ! Drašković još nosi njen , državni , neuspeli ( fala bogu ) , dupli štep ! Tih devedesetih , ako me pamćenje ne vara , Slobin omiljeni gradski pulen , Čović , sa združenim snagama naše vrle milicije , gasio je štrajk gradsko saobraćajnog preduzeća -- pominjalo se , nepovratilo se! Od te vatrogasne intervencije , mnogi danas nose belege , a mnogi imaju i invalidska oštećenja ! To je tad bio , samo uobičajeni kondicioni lakši trening ; taktičko tehničke pripreme za glavne događaje i poslove koji su naručeni kod hekelerske zadruge !
    Tako da ovi novinarski gatarsko proročki svati , imali su sreću - pošteđeni su žandarmerijskih vatropirno interventnih aktivnosti !
    A , ako se ne varam , i onaj čačanski ministarski karatista , imao je blaži trenig nogu u kome su mu sparing partneri bili novinari .
    Mnim nešto , tim novinarskim vračarama , gatarama i ostalom proročansko delatnom osoblju , bolje je sad nego tih devedesetih , kad su njihova proročanstva heklerima potirali , a poneka i dvocevkama , pa čak i pumparicama nitovali .
    Danas , a možda i sutra , ako ne bude malo sutra , objaviće koje isheklerisao 99. onog beogradskog novinara , a ko komandovao heklerskom zadrugom - te ko naručio hekleraj ! Verovatno će nešto reći i za one sačmare i šnajdersko nitovanje - ko zna
  10. hirajgoagain (avatar)
    zaljubljivanje ti je za proshli vek... sad se taktizira i strategishe
  11. Lord Gledston (avatar)
    STO JE NA SLICI
    Citat Original postavio zxy
    Da nije bre neka greška,ova mi se čini samo vešta
    i vešto je zdelana ,nema šta
    za to su joj zaslužni mama i tata,a možda i baba i deda
    a djavo je onaj što u njoj vešticu zaziva
    nisam na tebe mislio kolega
    tvoj blog je nevin ko da ga neki pop napisa
    a dobro znamo šta Lončar o popovima duma
  12. Lord Gledston (avatar)
    123 loncar---Bre Loncar,ako na ovakve mislis vestice,kao ova na slici sto si je postavio,pa ja ceo zivot tragam za
    takvim vesticama.Pustio bih da mi sisa krv celu nos.Ja obozavam Vestice.Loncar,molim te upoznaj me (vidim da si
    ti veliki strucnjak za njih),sa nekom Vesticom.Ja cu tebi dati tri ove nase,za jednu dobru VESTICU.Kazi joj,da nije
    potrbno da donosi svoju metlu.Imam jednu potpuno novu metlu,sa dobrom drskom,poslednji model,proizvodnja 2O14
    GODINA.Model made in Sebia.
  13. 123loncar (avatar)
    ... kažu za čoveka koji ume lep nameštaj da napravi ručno , ili kakvu divnu stvar , da je vešt čovek...a to nekako dođe zbog toga , što je uspeo nakakvo znanje sa telom da objedini i delanjem iskaže...rekao bih ima odličnu sinhronizaciju mozga , tela i ruku.... pa i za one koji imaju veliko školsko , znanje koje mogu umno da usaglase i objedine , pa umnim delanjem da projektuju nešto koje kad se izgradi koristi svima pa i njemu - i za te kažemo , svaka čast vešt čovek.....a oni koji ne mogu da znanja zanatska , pa i biološka da spoznaju , pa ne mogu ni ništa takvo da naprave , oni ove prve skraćeno zovu - VEŠTCI.... to mu dođe kao u muškom rodu , u ženskom : VEŠTICE ....

... VEŠTCI i VEŠTICE , zaista postoje u svetu neznaličkom i nesposobnom , da svoje umotvorine sinhronizuju delatno sa svojim telo i rukama ...zloba i zavist ovog sveta , rodila je mržnju sa kojom se ovakvi proganjaju , terorišu i spaljuju...a mora da priznate da vešti ljudi delanjem stvaraju mnoge krasote - dopadljive i korisne svima...a ono što je dopadljivo i korisno , ono je i lepo...pa su i veštine lepe , a sa njima i vešti ljudi ..... proganjajući vešte ljude kroz vekove , taj neznalički svet , doprineo je da se izrodi ona narodna : lepota je prokleta...i običan palanački puk smatra da je lepota prokleta ...otuda su vešti ljudi i prokleti , pa samim tim i nepoželjni ...zato su lepe žene veštice , prokletnice - nepoželjne...

...danas je teško viditi lepog čoveka , apolonske ili pak venerine lepote...takva " prirodna lepota " koja odiše skladom i harmonijom - kako duha tako i tela , nije poželjna u našoj sredini....ona je đavoljska podvala i zajuruje se sa ovih prostora ili pak ubija....sad je vreme gologlavih debelovratih nabildovanih - zgeganih srbolona , i barbikiranih karleuširanih - pinkovizovanih srbolina....

...a ja ovaki . nikai , pet para nedam za ove srboline , draže su mi one moje stare dobre veštice sa štrafte i plaža , kad su pamet i čovečnost kružili međ ljudima... zato lorde , odabi ...sikter... ne dam moje veštice !...makar me svi irinejci odbacili , zajedno sa kačavendiranim duhovnicima !