ВЕРА ЉУБАВ НАДА... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bracaco

ВЕРА ЉУБАВ НАДА...

Oceni ovaj blog
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/1907668_10203923642515103_4986927766881578232_n.jpg[/IMG]

Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na Facebook Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na Google Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na My Yahoo! Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na Live Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na MySpace Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na Twitter Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na Digg Pošalji "ВЕРА ЉУБАВ НАДА..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Bravo Bracaco
  2. bracaco (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt260765]Bravo Bracaco :ok::D[/QUOTE]

Hvala ZXY :)
  3. *BILJA* (avatar)
    Sto si ti tako usamljen:think
    Inace, vise ni u sta ne verujem, mngo je zlobe, mrznje, lazi, prevara, mnogo je zla svuda oko nas, da je bolje...Ne znam vise ni sta je bolje, ali da gore biti ne moze-ne moze!
    P.s. Imala sam onaj mali tablet u torbi, pogledah sta se radi, vidim da jedna budaletina izvredja zene koje se javljaju na tvoje teme, ne mogu da verujem
  4. LJILJA MMM (avatar)

Vera, Ljubav, Nada....tri prelepa ženska imena
    što snagu i vrednost životu daju
  5. bracaco (avatar)
    [QUOTE=*BILJA*;bt260791]Sto si ti tako usamljen:think
    Inace, vise ni u sta ne verujem, mngo je zlobe, mrznje, lazi, prevara, mnogo je zla svuda oko nas, da je bolje...Ne znam vise ni sta je bolje, ali da gore biti ne moze-ne moze!
    P.s. Imala sam onaj mali tablet u torbi, pogledah sta se radi, vidim da jedna budaletina izvredja zene koje se javljaju na tvoje teme, ne mogu da verujem:eek:[/QUOTE]

Naiđe tako ponekad setni stih, a ovaj još i nije najtužniji od njih :( sve je to život i šta se tu može :( što se komentara tiče naiđe tako poneka budala pa iz čista mira po blogu glupošću šara :lol:
  6. sanjam.ja (avatar)
    Ljubav... bestezinsko stanje duse... za pesnika
  7. bracaco (avatar)
    [QUOTE=sanjam.ja;bt260843]Ljubav... bestezinsko stanje duse... :klap: za pesnika[/QUOTE]

O hvala ti postidećeš me a tek što si se probudila :)
  8. sanjam.ja (avatar)
    Vidim da sam mnogo toga prespavala
  9. bracaco (avatar)
    [QUOTE=sanjam.ja;bt260849]Vidim da sam mnogo toga prespavala :)[/QUOTE]

Probudi se srce moje davno si zaspalo, divne snove snove sanjalo :) samo uhvaćeni deo neke moje buduće pesme :)
  10. sanjam.ja (avatar)
    jedva cekam ostele delove....
  11. bracaco (avatar)
    [QUOTE=sanjam.ja;bt260917]jedva cekam ostele delove.... :)[/QUOTE]

Biće, inspiriše me kad neko moje stihove čeka :)