KADA BI.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

KADA BI....

Oceni ovaj blog
Kada bi samo ovo jedinstvo, ovi osječaji koje osječamo danas prema svim ljudima, potrajali zauvijek.....kada bi ovo mogao biti novi početak za sve....ispunjeni osječajima prema ljudima u nevolji..prema ljudima koji su izgubili svoje domove...svoj život...voda im je odnijela sve....svaku sekundu njihovoga stvaranja kroz život...kada bi ovo sve moglo potrajati....kada se ne gleda tko je tko, što je tko, čiji je tko.....kada bi ovo moglo ostati među svima nama...zauvijek...

Zapamtite emocije koje su nas ovih dana preplavile, pa stisnite " SAVE " !

10152558_488343684600603_6690887121612621159_n.jpg

Pošalji "KADA BI...." na Facebook Pošalji "KADA BI...." na Google Pošalji "KADA BI...." na My Yahoo! Pošalji "KADA BI...." na Live Pošalji "KADA BI...." na MySpace Pošalji "KADA BI...." na Twitter Pošalji "KADA BI...." na Digg Pošalji "KADA BI...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. JA KOJI JESAM (avatar)
    Pouka: Kada sve materijalne vrijednosti izgubimo, tek tad NISMO IZGUBLJENI... ostaju nam istinske vrijednosti: LJUBAV (bezusolvno davanje Sebe, svega što imamo, što jesmo, svemu) i SAOSJEĆANJE. Ove dvije vrijednosti bi konačno 'čovjeka' načinile čovjekom. Tada bi nestale granice i svaka podjela na moje i tvoje...svi bi smo tad težili da omogućimo dobrobit drugima a samim ti i sebi.
  2. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio JA KOJI JESAM
    Pouka: Kada sve materijalne vrijednosti izgubimo, tek tad NISMO IZGUBLJENI... ostaju nam istinske vrijednosti: LJUBAV (bezusolvno davanje Sebe, svega što imamo, što jesmo, svemu) i SAOSJEĆANJE. Ove dvije vrijednosti bi konačno 'čovjeka' načinile čovjekom. Tada bi nestale granice i svaka podjela na moje i tvoje...svi bi smo tad težili da omogućimo dobrobit drugima a samim ti i sebi.
    na ovo nema komentara....jer sve je rečeno...HVALA....
  3. faraonn (avatar)
    ...I' blond,
    ...i da nijesi ovako pisala
    Faraonn zna
    kako misli i šta ima da kaže
    njegova prijateljica...
  4. iamblond (avatar)
    ...za vas oboje....neka su vam mirni dani.....neka su mirni svima...i mir u dušama....