POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !

Oceni ovaj blog
VREME JE NOVAC

Nemam vremena !
Nemam vremena brinuti o tome kako se to desilo ! Tako je kako je !
Genetski smo programirani da prestanemo stariti sa 25 godina . Problem je što živimo posle toga još godinu ,
osim ako ne osiguramo još vremena . Vreme je sada valuta ! Zarađujemo ga i trošimo . Bogati mogu živeti zauvek !
A mi ostali ?
Samo se želim probuditi sa više vremena na ruci , od jednog dana !

Ovo je uvodni tekst filma : Vreme je novac / Preostalo vreme 2011 ! Na donjoj adresi , može se film sa našim prevodom pogledati - ako ništa drugo , bar prvih 30minuta , da se shvati ideja sveta i njegove uređenosti u kome je radnja filma smeštena !

http://kucnibioskop.ucoz.com/video/vip/1771/triler/preostalo_vreme_2011

Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na Facebook Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na Google Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na My Yahoo! Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na Live Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na MySpace Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na Twitter Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na Digg Pošalji "POGLEDAJ - ne ujeda , ne pravi štetu , onda može i da koristi !" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    kapiram da su opet neki genijalci u pitanju tako da cu ih ipak preskociti
    mozda se samoinicijativno skinem s lekica mada negde mi se cini plemenito da ih pijem i pametno
  2. 123loncar (avatar)
    ...šta je , nemaš vremena ?
  3. zxy (avatar)
    Ha,kažu da je Bog izmislio vreme samo da se ne bi sve desilo odjednom,inače....
  4. 123loncar (avatar)
    ...da da ZXY - mnim iz životnog iskustva da je krasno s'bogom , rekao bih bogougodno....no, životni problemi nastaju sa barabama , ništacimima i uzvišenim zverskim nikogojevićima...da , ovi poslednji opakiji su od zveri !

...inače , poruka filma , oko koje se sve vrti , jasna je ko dan : ako nemeš novac mrtav si.... nekako i kod nas je tako , ko nema novca umire ....doduše u filmu umireš odmah , a kod nas lagano - tantalovski , razvlači te sistem ko strvinu ; pa ovo filmsko umiranje , za ovo ovdašnje , sirotinjsko buržujsko kapitalističko umirenje , nekako dejstvuje humano , nadljudsko.....verovatno nas navlače na čipovanje...pa kad budemo pristali na znak zveri , i mi ćemo umirati odmah , trenutno , kad ne budemo imali novac - ili moderatorsko , političku sociološku podršku , svemogućeg administratora...samo te isključe....bogami , nije ovo bezazlena stvar ....mislim to čipovanje...bićemo ko neki blog....prvo ti zaključaju za javnost neke funkcije , a posle te isključe i izbrišu sa foruma....majkumu , pa oni to već uvežbavaju , uhodavaju - čak i definišu kadrovski profil buduće administracije....eh , šta sve barabe neće da osmisle....mislim na to čipovenje !....ja idem u ilegalu....rešio sam...žig zveri jok...pa kom obojci kom opansi...zamisli , dobiješ SMS ili već kako , poruku od životnog moderatora , u kojoj piše : kolegijum administratora , shodno članu tom i tom doneo odluku bez prava žalbe da te isključi !....i koliko pročitaš ono , "isključi" , padaš kao ćure...bez ropca , pozdrava , poslednje ispovesti i plaćenog oprosta - cvrc i gotovo....
    ...ama , danas sam postao ilegalista - nihilista ...gotovo je !

"Pripreme za mikročipovanje čovečanstva u punom su jeku. Biblijski najavljen „žig zveri“ koji će svaki čovek morati da prihvati i tako se prikloni vladaru ovoga sveta je pripremljen i najavljen.

Smišlja se još strategija kako to učiniti i kako pristupiti mikročipovanju da ga ljudi sami prihvate, bez panike, želeći taj čip u svome telu. Neke najave govore kako će čitavo čovečanstvo morati da bude čipovano do 2017. Stanovništvo SAD sigurno hoće, jer u novom „Obamacare“ zakonu jasno piše da će RIFD čipovi biti, kao identifikacija, ugrađeni u telo sve do jednog čoveka."

http://www.kurir-info.rs/znak-zveri-pocelo-masovno-mikrocipovanje-stanovnistva-clanak-1319613

...mali nindža , samo nek pije pilulice i nek stane u red - čip ga čeka !
  5. hirajgoagain (avatar)
    uf odrasla sam : (
  6. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    uf odrasla sam : (

...ma i ja mišljah da to što sam izguzeljao više od pola veka , da me spašava od čipovanja ...no izgleda jok ...ako crveno-crni reciklirani pronesu još jednu pobedničku zastavu - makar to bilo i sa dosmanlijama u koaliciji , nama ne gine špricovano čipovanje....
    ...kad je počelo stim , medijsko navikavanje stanovništva , ja kao ljubitelj sloboda i životinja , bejah prijavljen da sam vlasnik opasnog psa...ako je po onoj , da je pas ogledalo gazdino , onda je ovaj bio takav ...ljubitelj slobode , ali nikog nikad nije ujeo....bakćah se sa ispektorima i sanitarnom ispekcijom , i moradoh stvar da privedem pravi...pošto ker nije bio opasan ; uredno vakcionisan ; sa svim vakcinama koje štite ljude pri ujedu , tako i sa vakcinama koje štite njega kad ga zlice ujedu - iznađoše da nije čipovan...ja im dadoh list o pedigreu i svim onim stvarima , ma jok - čipovanje ili pak uspavljivanje...štaću , kud ću , odvedem ga kod državnog veterinara, i čipovaše ga...posle inspektor prinosio neku napravu za očitavanje...budi bog snama , šta sve nije očitao...ali , komšiluk navalio da se žali ...ne prođe dve godine , moj ker se razboli i umre...

...kaže popa , isključili ga preko đavoljskog znaka...možda popa tera šegu samnom , a usput me i plaši...ali , ovo malo znanja iz IT tehnike kaže mi da je takva stvar tehnički izvodljiva --- mislim , da se preko ugrađenog čipa isključi biološki organizam....

...naročito je isključivanje starih i bolesnih , beskorisnih , politički štetnih - profitabilno !