Dobro jutro.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dobro jutro....

Oceni ovaj blog
Netko jednom reče:"Znas,pored dobrih i losima je dobro..",jeste da nisam shvatila 'koja sam', al' .. Biti dobar da i drugima bude dobro..za dobro Jutro!
Ovdje hladno, puše kao da će drveće isčupati iz korijena....a ja razmišljam gdje sam spremila zimsku garderobu..i ne pretjerujem...neki hladni sjeverni vjetar puše od nočas.....ispušta neke čudne zvukove u svojem divljanju....a Zagreb u Crvenoj zoni.....objavljena uzbuna od nevremena prvog stupnja....pa ti sad izađi van....ali kažu što se mora nije teško....e pa netko se teško zlagao kad je to izgovorio....
Gledam kroz prozor već više od pol sata....uskovitlano lišće od vjetra stvara čudnovate oblike, grane se isprepliću i lupaju po roletama pod naletima vjetra.....zapravo....lijepo je....a hladno...ne mogu to ni sebi sama objasniti taj osječaj pred ovom snagom prirode....da klekneš i zahvališ se stvoritelju...tko god on bio...
ali misli mi lete na datum....15.05....pa zar ne bi već proljeće trebalo biti u svoj svojoj snazi...čitam vijesti...poplave u Srbiji, Bosni...kod nas olujna navremena....bure orkanske....
sve si nešto razmišljam hoću li se sutra probuditi a vani zima...snijeg....
što smo to učinili prirodi .....

Pošalji "Dobro jutro...." na Facebook Pošalji "Dobro jutro...." na Google Pošalji "Dobro jutro...." na My Yahoo! Pošalji "Dobro jutro...." na Live Pošalji "Dobro jutro...." na MySpace Pošalji "Dobro jutro...." na Twitter Pošalji "Dobro jutro...." na Digg Pošalji "Dobro jutro...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Dobar dan
    I ovde je katastrofalno. U Beogradu škole ne rade danas i sutra.....bićemo uskoro Beograd pod vodom
  2. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Dobar dan
    I ovde je katastrofalno. U Beogradu škole ne rade danas i sutra.....bićemo uskoro Beograd pod vodom
    čitamo dragi i ja vijesti...pravi potop kod vas....žao mi je draga...nadam se da će se ubrzo sve to normalizirati i stabilizirati..a vrijeme pogotovo....
  3. 123loncar (avatar)
    ...ZDRAVO !....ma nije to ništa , kad je reč o vremenu...bivala su i gora proleća....samo smo mi malkice ostarili , vlast se bakće profitabilnim ličnim poslovima , kanali / rečna korita i vodo delni tokovi ne čiste se jer je čišćenje unapred dvaput plaćeno , TV ekipe čekaju spasilački helihopter -- sve je tako normalno i uobičajeno za balkanske uslove....ne trba nasedati na manipulativni senzacionalizam....vremenu ne treba čovek da se suprodstavlja , zato promišljeno da predupređuje njegove moći da ne prave ljudima štetu....inače , u prirodnim moćima treba uživati , ako njihove sile predupredimo.... recimo , brđanima je ovih dana potrebna kabanica , ispod toplo odelo , gumene čizme i engleski kišobran ( ne kineski , on ne izdržava vazdušni pritisak prolećnih vetrova )...ovako opremljen brđanin , može da uživa u šetnji i po ovakvom vremenu - naravno ako mu je savest čista , ako se nekoj cigli nije zamerio....kažu , ni jedna cigla sa neba ne pada slučajno....
    ...i kad sam kod ovih cigli sa neba , o kojim doktor crne magije pripoveda u < Majstora i Margarita> , nije loše ovaj fil pogledati u ovim danima lošeg vremena ...mislim da je bolja ruska verzija od one jugoslovenske ...

...pa pozdrav i dobro raspoloženje želim !
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...ZDRAVO !....ma nije to ništa , kad je reč o vremenu...bivala su i gora proleća....samo smo mi malkice ostarili , vlast se bakće profitabilnim ličnim poslovima , kanali / rečna korita i vodo delni tokovi ne čiste se jer je čišćenje unapred dvaput plaćeno , TV ekipe čekaju spasilački helihopter -- sve je tako normalno i uobičajeno za balkanske uslove....ne trba nasedati na manipulativni senzacionalizam....vremenu ne treba čovek da se suprodstavlja , zato promišljeno da predupređuje njegove moći da ne prave ljudima štetu....inače , u prirodnim moćima treba uživati , ako njihove sile predupredimo.... recimo , brđanima je ovih dana potrebna kabanica , ispod toplo odelo , gumene čizme i engleski kišobran ( ne kineski , on ne izdržava vazdušni pritisak prolećnih vetrova )...ovako opremljen brđanin , može da uživa u šetnji i po ovakvom vremenu - naravno ako mu je savest čista , ako se nekoj cigli nije zamerio....kažu , ni jedna cigla sa neba ne pada slučajno....
    ...i kad sam kod ovih cigli sa neba , o kojim doktor crne magije pripoveda u < Majstora i Margarita> , nije loše ovaj fil pogledati u ovim danima lošeg vremena ...mislim da je bolja ruska verzija od one jugoslovenske ...

...pa pozdrav i dobro raspoloženje želim !
    kao i uvijek...svaka na mjestu mojem prijatelju Lončaru...baš svaka....jer kako protiv prirode...nema toga...kad ona udari..tek se onda sjetimo tko je gospodar svijeta....i tebi prijatelju gdje god bio osmijeh na licu želim.....