ИЛУЗИЈА... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bracaco

ИЛУЗИЈА...

Oceni ovaj blog
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1509050_10203457746828002_477903121_n.jpg[/IMG]

Коначно сам схватио како се слике поставлјају у пуној величини :)

Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na Facebook Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na Google Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na My Yahoo! Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na Live Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na MySpace Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na Twitter Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na Digg Pošalji "ИЛУЗИЈА..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. zxy (avatar)
    Dobro je sročena tj izrečena ali menščini može da bude i njegova i njena pa mi nije jasno kome je namenjena al u svakom slučaju bilo bi dobro kad bi i odgovor mogli da vidimo,ma čiji bio
  2. bracaco (avatar)
    Hvala ZXY, ja se trudim da pišem univerzalno :) sad hoće li odgovora biti videćemo :) :per:
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Ovo devojče ti nešto umišljeno a?
  4. bracaco (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt260056]Ovo devojče ti nešto umišljeno a? :lol:[/QUOTE]

Ma umetnička duša neka :)
  5. Soradze (avatar)
    Divni stihovi. Hvala na uživanju.
  6. bracaco (avatar)
    [QUOTE=Soradze;bt260058]Divni stihovi. Hvala na uživanju.[/QUOTE]

Hvala tebi što si svratila :) vrata su uvek otvorena :)
  7. *BILJA* (avatar)
    Mislim, ona, onakva sitna i nikakva, ovakvog ljutog oklopnika, vuka-vučinu, ne, ne, moram da

Ažurirano 12.05.2014. u 19:03, autor: *BILJA*
  8. bracaco (avatar)
    [QUOTE=*BILJA*;bt260069]Mislim, ona, onakva sitna i nikakva, ovakvog ljutog oklopnika, vuka-vučinu, ne, ne, moram da

[IMG]http://www.vojvodinacafe.rs/images/smilies/a045.gif[/IMG][/QUOTE]

Hvala Biljo, vidiš kakva je i to pravo u srce junačko :heart: :sad2::lol:
  9. *BILJA* (avatar)
    Vidim
  10. bracaco (avatar)
    [QUOTE=*BILJA*;bt260071]Vidim [IMG]http://www.vojvodinacafe.rs/images/smilies/a045.gif[/IMG][/QUOTE]

A da dodaš meni to maramče :)
  11. *BILJA* (avatar)
    Ne mogu, to je nehigijenski, mogla bih da ti dam moj pončo ali imam samo jedan. Da je iskoistim jos ovaj put, , i necu se vracati ovde, dehidrirala sam, totalno...
  12. bracaco (avatar)
    [QUOTE=*BILJA*;bt260074]Ne mogu, to je nehigijenski, mogla bih da ti dam moj pončo ali imam samo jedan. Da je iskoistim jos ovaj put, [IMG]http://1-ps.googleusercontent.com/x/forum.krstarica.com/www.vojvodinacafe.rs/images/smilies/a045.gif.pagespeed.ce.hTtudsboQG.gif[/IMG], i necu se vracati ovde, dehidrirala sam, totalno... :pljus:[/QUOTE]

Ех некад су даме једва чекале да испусте марамицу пред витеза, а сад му пончо нуде :) :rida: и сам ћу дехидрирати од туге :sad2: идем превентивно да делим рујно вино са Шарцем :)
  13. *BILJA* (avatar)
    ooPS!!! Pa to se iza oklopa krije licno vitez Lanselot
    Pa, ko bi rekao, zali Boze maramice, ova dama ce se zadovoljiti i kraljem Arturom, Vi, viteze Lanselote cekajte svoju Ginevru, valjda ce se opametiti
  14. LJILJA MMM (avatar)
    Ajd onda Živeli za Šarca
    Ažurirano 12.05.2014. u 21:16, autor: LJILJA MMM
  15. LJILJA MMM (avatar)
    Ja ne mogu da se prebacim u iluziju.......smeta mi mišić
    Biljo, davaj čistu maramicu, nestalo mi
  16. *BILJA* (avatar)
    Nema(m) je, toliko sam ridala da se istopila, ni fronsle nisu ostale
    Ti da nesto ne mozes, ma daj
    Djipni, vitez Lanselot je vican i obucen, ako bas padnes izvan, doci cu sa pončom, samo da napisem onu temu na poznatu pricu, ili bese obrnuto
    Nesto sam se zbunila
  17. LJILJA MMM (avatar)
    Dobro, ću trknem do radnje.....neutešna sam.....zbog mišića
    More, vitez je to ......oću da kažem muško u oklopu

ajde piši.....ja napisala, uvod i razradu....sad zaključak......no se lomim da li da ga zvekne ili ne
  18. bracaco (avatar)
    [QUOTE=*BILJA*;bt260079]ooPS!!! Pa to se iza oklopa krije licno vitez Lanselot:think:
    Pa, ko bi rekao, zali Boze maramice, ova dama ce se zadovoljiti i kraljem Arturom;), Vi, viteze Lanselote cekajte svoju Ginevru, valjda ce se opametiti:lol:
    :bye:[/QUOTE]

Kralj je zanemoćo proburazio ga jedan zloćo :per:
  19. bracaco (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt260080]Ajd onda Živeli za Šarca:pivce: :zcepanje:[/QUOTE]

Ma Šarac ti je konjina prava kad se napije samo bi da spava :)
  20. bracaco (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt260082]Ja ne mogu da se prebacim u iluziju.......smeta mi mišić :rida:
    Biljo, davaj čistu maramicu, nestalo mi :lol:[/QUOTE]

Kakva maramica vataj se za štit da ne izgubiš nit :)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja