*** - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

pura moca

Oceni ovaj blog
imao sam u osnovnoj jednog koji je govorio ne znam ja iz matematike one lake ja znam samo teške • tako valjda ovi naši znaju kosovo evropu i slično al ne znaju da odđubre beograd i da nekolicinu retardiranih pavijana oteraju sa deponije • i idem tako na pijac i zaobilazim šahtove bez poklopaca i gomile đubreta oko kontejnera i psujem gospodara vučića i tomu koji nema nijednog druga sa fakulteta • istini za volju toma je verovatno u bajčetini gde nadgleda kako ide gradnja zadužbine pa ne zna za probleme glavnog grada • i tako stignem na taj pijac i tamo pošaljem u pakao komunalce koji teraju one nesretne prodavce starudije sa ulice • i taman kad sam se zapitao alo miroslave koji ti je ***** sâm sebe si ozračio loše, zaustavim se kod jedne bake da kupim mirođiju • a baka čupka drške od spanaća i kaže "dvadeset dinara, sine", i pogleda me sa takvim osmehom da sam pomislio miroslave ako postoji porsvetljenje onda si se sada prosvetlio • baka sa crnom keceljom koja miriše na zemlju i ima dva džepa puna sitnine za kusur...

Pošalji "***" na Facebook Pošalji "***" na Google Pošalji "***" na My Yahoo! Pošalji "***" na Live Pošalji "***" na MySpace Pošalji "***" na Twitter Pošalji "***" na Digg Pošalji "***" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ....bravo...dobro ugrabih da pročitam ovaj tekst....slika i prilika očiglednih istina , širom ovog dupeglavog pičvajza od države...no viđenjo ne sme da se javno izgovara...može zbog rečenog tekst da se zaključa, uz obrazloženje da je zabranjeno : "ruganje sadašnjoj vlasti, bivšoj vlasti, javnim lićnostima itd." ...ovdi može samo dubokoumni prozni i pesnički radovi , koje nije tela blagovremeno vaspitačica da sluša ,a učiteljica davala loše ocene....dobro , posle došla Baba Jula i sve te radove objavljivala , a spisateljice i spisatelje nagrađivala nameštrenjima u državnoj upravi ....bruncilizacija , njegomerizacija , borozacija otpočela je postavljanjem čuvenih narodnih umetnika u popečiteljstva obrazovanja , nauke i kulture....

....nije preporučljivo imati mirođiju u čorbi od vlasti !....sad su ovakva vremena :