Grize guza gaće? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Somebody74

Grize guza gaće?

Oceni ovaj blog
juče naiđoh na tekst g. Dragaša (kome zabranjena emisija serijala revolucija jer je objašnjavao kako je pljačkana ova država) i poželeh da ta saznanja podelim sa drugima. Međutim Njihova veličanstva moderatori (koji će verovatno kao isvi uskoro obrok čekati na narodnom kazanu) tu temu spojiše sa nekom temom o vladi....Ajd da je o mom kolegi Vladi pa još i nekako ali ovako nikako. Pa da sam hteo da pišam o, pardon pišem o vladi ja bi to na toj temi. Ovo je sasvim kontra toga. Ali nema veze, kakva država takvi i forumi a boga mi i moderatori. Eto samo sam to hteo da Vam saopštim a nisam znao kako.

Pošalji "Grize guza gaće?" na Facebook Pošalji "Grize guza gaće?" na Google Pošalji "Grize guza gaće?" na My Yahoo! Pošalji "Grize guza gaće?" na Live Pošalji "Grize guza gaće?" na MySpace Pošalji "Grize guza gaće?" na Twitter Pošalji "Grize guza gaće?" na Digg Pošalji "Grize guza gaće?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Pa Dragaš ima svoj sajt ,može da ga čita svako,dovoljno je i ovo što si rekao,on zavredjuje pažnju svakako.A ovo ostalo...to nažalost znamo
  2. 123loncar (avatar)
    ...poginuću da svaki čovek kaže šta ima da kaže , mada znam da ništa nema čovečno da kaže , baš svaki čovek , naročito ništak ; ali zato ću ostatak života da provedem u objašnjavanju šta nevalja za ljude u tim kazivanjima svih ništaka...
    ...tako nekako treba da se čovek ophodi prema slobodi govora...no vlast je vlast...a kad vlast imaju mali i sitni , sujetno neznalački ljudi u vreme selektivnih sloboda govora , onda je cenzura još i rajski postupak - samo da ne biju , kosti lome i razapinju na krst njihove čovečnosti !

...plivaj Kolumbo , daleko je amerika !
  3. Trinito (avatar)
    ah rece Bah i pr..e u gluvu noc, ah rece grofica i udari vaginom u plafon.