Nislijkin Raskid ili ti Rutavin ???

Chup- kava ili ti rutava

Citiram neke delove za analizu :

Povremeno udovolji decku i izadje sa ,,njegovim'' drustvom, odnosno ode u neku rupu koju oni jasta zovu odred (iako izgleda kao podrum zavora, sa sve resetkama i tamnim hodnicima).
To mu dodje ko izlet za njih jednom mesecno, a to ti je prospektivna grupa mladih ljudi, godina od 18 do 24, kojima je zivot veoma ispunjen ladjenjem jaja uglavnom. Samo jedan u grupi, Laki od 120 kila zna pravi put kroz lavirint da bi dosli do sobicka 3x3, sa jednim stolom, foteljom i radiom, i kad uspe svi mu tapsu kao da je oslobodio Nis.
Ona se u tim trenutcima potrage oseca kao da oslobadja zatvorske hodnike u ,,The walking dead", da bi obezbedili bolju buducnost i vecu sigurnost, bez sansi da ih pojedu dragi prijatelji zombici. I onako, dok je u tripu da je Aleksa pojeden i da je njegova krestava cura mrtva, nekako se oseca kao da je vece uspelo.
Kad stignu, i poguraju se u onaj kavez, obicno se igraju karte, remi ... Igra se sa dva spila, obicno niko ne zna tacna pravila, tako da se pola veceri provede raspravljajuci da li je kec 1 ili 10 Za to vreme gleda u vrata i razmislja koje bi oruzje prvo zgrabila kad bi se neki zombi pojavio, mada sumnja da bi ih nasao, i on bi se izgubio?
Jedina dobra stvar je akohol u nedozvoljenim kolicinama. Iz sobe se ne izlazi dok zvanicno svako nema po najmanje tri promila alkohola u krvi ne damo da , i dok ne pocnu da lice na imaginarne ili ne zombije.
I tako pre neko vece, sede, piju, kartaju se, naravno pojma nemaju o vremenu i prostoru jer se nalaze 5 meatra ispod zemlje ..hehee.. njen decko mesa karte. Drzi vec pomenuta dva spila.... pokusava da se priseti razloga zasto je sa njim

-Njen decko nista vece nije drzao u rukama od ta dva spila vec neko vreme??
Cuje se muk. Cuje se glista koja prokopava sebi kanal 3 metra iznad...?
Nisu vise progovarili. Od neverice su umrli iznutra.
Zavrsetak : ,, Pa da znas da si u pravu da nije veci.... "

Glavna Tuzno i morbidno »
 
Sta da kazem? Veoma je tuzno,da mladi ljudi,kako ti kazes,izmedju 18 i 2o godina,na tako glup i jadan nacin,provode svoje slobodno vreme! Da li je moguce,da to tvoje drustvo,nista pametnije na zanima.Zar nista lepo ne vidite,u ovom
napupelom prolecu.Pa zar ta podzemna rupa,da vam pretstavlja,tako savrsen vid zabave.Pa zar tu nema medjusobne ljubavi??? Pa nije moguce,da satima sedite u takvoj rupi,i da vam to,zaista predstavlja,kako ti kazes,sam vrh zabave i
zadovoljstva.
 
Sto se tice,tom okupiranoscu dojkom,to je tacno.Kada ovo kazem,mislim na preokupiranost dojkom,kod nas,muskaraca.Verovatno,da da ta majcina dojka,koja nas je od samog rodjenja,pa daljih osam-devet meseci,odrzala
u zivotu,ostaje trajno utisnuta u secanju u nasem mozgu.Velika vecina muskaraca,voli bas devojke,sa velikim
nabreklim sisama,iz kojih samo sto ne pocuri,mleko u mlazevima.Naravno,taj slucaj,nije kod svih muskaraca,jednako
izrazen.Neki muskarci,bas vole muskobanjaste devojke,ravne kao daska.Ali cinjenica,da smo mi,muskarci,celoga zivota
opsednuti zenskim dojkama,stoji,kao validna cinjenica.
 
..nema vakcine za prijatan i bogougodan , veseo -rekao bih , pravi život...5-6 milenijuma pisane reči , kao i ovo kazivanje , opisuju prazne i promašene ljudske živote...da - dno dna...pa opet , nije život svinjski grip - vakcionišeš se i gotova stvar...pa i da jeste , mislim svinjski - pa šta....živće se i bez vakcine , kao što se dosad živelo....

...ma svi mnogo , brate, znaš!!!!....ovde se mnogo stanislaviše ; ne u ovom blogu , ne; to samo ja činim...mislio sam na naš životni prostor i našu životnu filosofiju....e to...to je prepuno stanislavisanja :


...ma više niko ne ide u pozorište....svi se kače na sajber teatar...stanislavišu onoliko !
 

Back
Top