HAIKU (Opet!) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Stipanov Dućan

HAIKU (Opet!)

Oceni ovaj blog
.
.
Gospodarice
nepokornih zveri
umiru same.
.

.

Pošalji "HAIKU (Opet!)" na Facebook Pošalji "HAIKU (Opet!)" na Google Pošalji "HAIKU (Opet!)" na My Yahoo! Pošalji "HAIKU (Opet!)" na Live Pošalji "HAIKU (Opet!)" na MySpace Pošalji "HAIKU (Opet!)" na Twitter Pošalji "HAIKU (Opet!)" na Digg Pošalji "HAIKU (Opet!)" na del.icio.us

Kategorije
Poezija

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Da , tako je...zver duva svom gospodaru zavrat !
  2. Stipan Severnjak (avatar)
    Lončar, šta bih ja bez tebe...
  3. 123loncar (avatar)
    ...ma šta znam Stipane , možda bi ti život bio bogatiji...no ja rođače bez sebe ne mogu...pobao sam da budem neko drugi ?....ma jok , ne ide....ili da mrem ili da budm ono što jesam....pa se vajkam tako , danima...što nisam ovako kao naš knjaz , što ga otoičke svetina na graju izvik...lepo budem jedno , čak i ono zlo i naopako , pa ti udarim u post , teški post i javno samovanje - onako kršćanski , pred veliki petak i vaskrs....pa zabrađeni mi tutnu irinejisano jaje , a ja pred svima vaskrsnem u dobro i lepo ..božanstveno - knjaževsko prevashodstvo...ma ceo svet da me ljubi i počituje,,,,
    ...ma jok ja....navalio da budem svoj svojski...ubi, al stvar je taka i taka !...nevredi rođače...
    Eto , puno pozdrava i lepih želja od mene ovakvog , kakav sam ....sav svoj , pa makar i u mnogim očima naopak !

Hristos Vaskrese !
  4. Stipan Severnjak (avatar)
    Sjajno!!!!