Net

Tutu-rutu..... pretražujem po džuuunglu (google) na netu. Protok je predivan. Nije potrebno ni 26000 sekundi da bi otvorio stranicu - u celini. Dok klikneš, skuvaš kafu i izdimiš koju cigaretu ( ako ti se posreći onda i dve ), stranica ti je kompletna. Imam čudan osećaj kao da vučem za sobom ceo komšiluk. Je*te – Srbija ?!?!?!

Da imam dovoljno vode, odmah bih se udavio. Pošto je BTW neko g*vno ostalo zaglavljeno u vodovodu i prejebalo cev, pa nema vode... Rekli su ( iz vodovoda ), da će srediti za pola sata kvar pre otprilike 3 sata, i sada, pošto sam u škripcu sa vodom, jel te, svu svoju patnju daviću pićem. Ljudi su se nekada iz prestiža u magarećem mleku kupali a ja u viskiju. Otvoriću vrata nove mode. Neka sila bude s' tobom Srbijo !!!

Baš me ‘oće?
 
Onoliko - te oće !?....možda možeš da otvoiš butigu - komision , da prodaješ strancima to što te oće...pa oni crkavaju od dosade u blagostanju jer ih ništa neće...ovako , sa ti što tebe oće ( a i ove , što strpljivo trpe ), mogli bi da razbiju dosadu blagougodnog života - pa da živnu na razlici malo , ovako učmali u lepom životu....nemoj samo ukraincima da prodaješ...oni će ga tek imati u izobilju...onoliko, samo ako ih rusi podovate , onako belogardejsko kozački / kumunističko oslobodilački....imaće ga do kraja sveta !
 

Back
Top