Štucanje 411

Da naslov je kao šifra za neku Vojnu operaciju a radi se samo o tome da sam štucao u 4h i 11 min. A sada je 5 i 47h po ovom sobnom vremenu. A zašto sm ja štucao u 4 i 11? To je dobro pitanje, a ja znam i dobar odgovor! Recimo da u to vreme rade samo semafori budale i ja. Komotno sam sebe mogao da ubrojim u drugopomenutu grupaciju ali ajde... A šta radim? Pa pijem i konvertujem neki video za kolegu sa posla. To sa konvertovanjem više dođe kao pokriće za piće, kao "dosadno je to i dugo pa popijem koju da prekratim vreme...". A pijem ko smuk, od 00h sam ubio 0,5L vidovite rakije iz Kremne... Ali da batalimo rakiju i da se vratimo štucanju u 4 i 11h. Dakle kažu stari da čovek štuca kada ga neko pominje, e sada ko bi mogao da me pominje u 4 i 11h? Pa sada, da imam poslovne partnere na nekim merdijanima na kojima je u to vreme dan, pa našlo bi se dosta njih. Ovako možda i eventualno neka koja u krevetu leži sama. Neka koja je mogla noći provoditi u mom društvu.... Samo da nisam ovako proklet, juče pijan a danas opet.... A ne pijem ja jer to volem, što bi g.Najveća ljiga rekao. Nego pijem jer mi dosadno sve, a pogotovo da se znojim da bi neka nemušto zamumlala na kraju tog znojenja. Mislim ok, neko zadovoljstvo je i meni kada se oznojim ali brate ja to zadovoljstvo debelo platim. Prvo sam fin da bi me uopšte primetila, pa onda joj sve skidam zvezde sa neba ne bi li samnom htela. I na kraju se znojim da bi Ona bila zadovoljena i zadovoljna. Mislim sa ekonomske tačke gledišta ne ide brate. Ok, ima i u mom okruženju i drugih varijanti. Ima jedna koja je pričala da sam se znojio da bih ju zadovoljio a nisam. Dobro, da sam sakupljač recki bio bih ponosan, lupio bih recku iako se za nju nisam znojio, ali to bi brate kvari reputaciju. Jer kada bi se pročulo da sam se sa takvom znojio u dvorištu bi se red napravio. E zato sam ja to odma efikasno prekinuo. Pa se sada pitam ovako polupijan, da možda ne štucam zbog nje. Ovako pijan ni njoj ne bi oprostio.....:D
 

Back
Top