TU SAM......OPET... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

TU SAM......OPET...

Oceni ovaj blog
ali kao da i nisam....ima me...i nema me...baš kao i u svakom mojem danu.....usponi..padovi jači nego prije....ponovna borba sa bolešću...vratila se....i pitam se jel ovaj puta došla da bismo zajedno otišle....nisam dugo niti slova napisala...ali nestalo je riječi...nestala su slova koja su me nosila...nekako sivilo svakodnevnice uvuklo se i u misli...u svaku poru na mojoj koži....budim se i liježem siva..prazna....nedostaje mi ovo pisanje...a ne znam što da napišem..da upišem neki trag duše.....da ga podijelim...razdijelim....neka čudna monotonija misli....osječaja....beskonačno čekanje da prođu dani....bez očekivanja...dan za danom samo da prođu....jedini istinski osječaj koji jača iz dana u dan u meni je samo strah....od bijelih kuta..od njihovih pogleda...riječi...
tu sam...a kao da i nisam....ima me..a ne znam da li me uopće ima više...

Pošalji "TU SAM......OPET..." na Facebook Pošalji "TU SAM......OPET..." na Google Pošalji "TU SAM......OPET..." na My Yahoo! Pošalji "TU SAM......OPET..." na Live Pošalji "TU SAM......OPET..." na MySpace Pošalji "TU SAM......OPET..." na Twitter Pošalji "TU SAM......OPET..." na Digg Pošalji "TU SAM......OPET..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
  2. iamblond (avatar)
    i opet taj osječaj samoće.....kad neće nikog mene krene i hoće..i opet mrakom svoje pjesme bojim.....
  3. hirajgoagain (avatar)
    tako ti je to
    ima to resenje al ako ga ne nadjes onda je to tako kako je... nije da sam ikad zaista reshila
    Ažurirano 10.04.2014. u 02:45, autor: hirajgoagain
  4. Tamišarka (avatar)
    Nema odustajanja, svako novo jutro je novi pocetak pa makar koliko bio bolan i težak pogled buđenja. A ta samoca, svi smo u njoj ali i njoj nasuprot su trenuci koje smo imali i koje cemo imati.

5. 123loncar (avatar)
    ULICA JORGOVANA

Plavi veo, zlatna zica
    nježan vjetar, mnogo ptica
    raspukla se svaka grana
    nad ulicom jorgovana

Odsjaj jutra, rosa blista
    cvijet do cvijeta, list do lista
    pčela sanja bijeli vijenac
    dubok kao gorski zdenac

Jedna klupa, tiha luka
    tvoje usne, moja ruka
    opet bukti ona vatra
    zgasla davno ispod hrasta

Gori zemlja, gori kamen
    sunce ugljen, nebo plamen
    to u sjenci lome krila
    zaljubljena dva leptira

Jedna klupa, tiha luka
    tvoje usne, moja ruka
    opet bukti ona vatra
    zgasla davno ispod hrasta

Gori zemlja, gori kamen
    sunce ugljen, nebo plamen
    to u sjenci lome krila
    zaljubljena dva leptira

6. zxy (avatar)
    Ne zaboravi da je važno šta sam čovek o sebi misli;velika je moć sugestije i autosugestije takodje i nekad je moćnija od medicine a neka te ohrabre i naše dobre želje za tvoje raspoloženje i zdravlje
  7. hirajgoagain (avatar)
    druzi se s momcima!! mislim ne bih da zvucim pogresno i to, ono da zvuci ok. ok i sa zenama
  8. bracaco (avatar)
    Nije gotovo kad te gaze i kad te lome, ni kad padneš ili potoneš, čak ni kad misliš da je gotovo gotovo nije, no kad se predaš onda opasno blizu je :( zato u borbu za život i pero u šake :)
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Ajde more, pa i sam znaš da pisanje je lek.....zato, piši i diši hrabra curo
  10. *BILJA* (avatar)
    ------------------------

"Kao uspomena, ima te u mirisu ubranog cvceca,
    u ceznji na dlanovima te ima,
    prisutna si nepomicna.
    Svugde te ima i u koloni otkucaja,
    gde si oduvek prisutna.
    U sve tezim jutrima
    i kisi sto tiho pada,
    na celu svake ptice,
    u dugim dnevnim drhtanjima,
    ima te, zauvek si prisutna."

11. iamblond (avatar)
    čitam...i mogu samo reči hvala..SVIMA...ali..nema u prstima više slova koja mogu napisati..otišlo je nekuda...prohujalo....neznam kako to vratiti....krenem...sjednem...i odustanem....točka u kojoj nemam više što za reči...
  12. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    tako ti je to
    ima to resenje al ako ga ne nadjes onda je to tako kako je... nije da sam ikad zaista reshila
    možda treba sve samo pustiti...jer izmori se čovjek tražeći rješenja..
  13. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Tamišarka
    Nema odustajanja, svako novo jutro je novi pocetak pa makar koliko bio bolan i težak pogled buđenja. A ta samoca, svi smo u njoj ali i njoj nasuprot su trenuci koje smo imali i koje cemo imati.

imali...imati ćemo..a gdje je u svemu tome danas...
  14. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ne zaboravi da je važno šta sam čovek o sebi misli;velika je moć sugestije i autosugestije takodje i nekad je moćnija od medicine a neka te ohrabre i naše dobre želje za tvoje raspoloženje i zdravlje
    moj dobri stari zxy...ponekada....na rubu...možda je lakše samo zakoračiti u njega..predugo je ovo sve..traje i traje..u beskraj...neki se rađaju sretni..a neki osuđeni na muku kroz život...
  15. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    Nije gotovo kad te gaze i kad te lome, ni kad padneš ili potoneš, čak ni kad misliš da je gotovo gotovo nije, no kad se predaš onda opasno blizu je zato u borbu za život i pero u šake
    teško...teško je to pero kao tona...tona nečega što savija...pritišče....
  16. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio *BILJA*
    ------------------------

"Kao uspomena, ima te u mirisu ubranog cvceca,
    u ceznji na dlanovima te ima,
    prisutna si nepomicna.
    Svugde te ima i u koloni otkucaja,
    gde si oduvek prisutna.
    U sve tezim jutrima
    i kisi sto tiho pada,
    na celu svake ptice,
    u dugim dnevnim drhtanjima,