Jedna obicna noc ?Iznenadjenje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

aandjelas

Jedna obicna noc ?Iznenadjenje

Oceni ovaj blog
Eh,to je bila noc za pamcenje.....
Poznati sam mrgud i to moje okruzenje zna.Nemam bas puno volje za zivotom jer me isti ubo.Dok se svi provode,lumpuju,uzivaju u zivotu ja radije ostajem kuci,gledam tw i pokusavam da zaspim,pobegnem u snove,tamo sam najsigurnija,mirna,sretna ,spokojna.
Tih dana u goste mi je dosla drugarica iz Rume,dosla na dva dana ostala mesec dana,smorila me u momentima samo tako,jer mi nije bilo mira.Sedi pricaj planiraj,ispijaj kafe i pali cigaretu za cigaretom. Upoznala je nekog decka opet preko nekog svog decka i tako ta prica kako vec ide meni totalno ne zanimljiva.Otisla ona do Zemuna da zavrsi nesto sa nekim drugom oko posla kad odjednom zove me"Ej Mico ja sam tu ispred zgrade aj sidji jedan moj drug moze da ti pomogne oko posla,upoznaj se sa njim vidi,aj nemoj da te mrzi strci dole cekamo te"
Ja onako mrzovoljna sidjem ispred,nema je,pogledam okolo kad ono izlazi ona iz auta "E ajde evo ga drug auuuu sta si namrstena tako?"
Prisla sam autu i totalno ne zainteresovano pruzila ruku "Andjela"izustila sam a on me pogledao onako znacajno i izgovorio svoje ime"Ismet".
Pozdravili se i drugarica i ja smo otisle kuci.Ni reci tu nije bilo a kamoli price o poslu.
Taj momak nije na mene ostavio utisak,bio je za mene isto sto i ostali kojima na ulici kazem dobar dan i nastavim dalje.
Te noci smo sedele do kasno budne kraj TVa i komentarisale filmove desavanja,ma dosada.....
Sutradan negde posle podne opet mene hvata moja melanholija i Sandra kaze "E Mico ajmo malo da prosetamo mozemo do Ade,ili Kalisa cisto da nas vazduh uhvati ubudjacemo se u kuci"Pogledam je "Ajde mogle bismo ionako je smor,nervoza,nemanje posla...."zivot kakav jeste zapravo.
Ja onako u trenerci,bez sminke a ona se doterala pa puca,pogledam je pa mi nije jasno,"ako idemo samo da prosetamo sta se picanis ko da si na svdbu posla?"A ona ce meni"Znas sta dolazi Ismet sa drugom hoce i oni da prosetaju pa idemo zajedno"
E tad mi je bilo jasno sta ona hoce,sad mi je bilo zao posto se sredjivala da je ispalim samo sam rekla"Ok idemo, nemoj da me smaras sa nekakvim muvacinama jer me to ne zanima,idem da ti pravim drustvo i to je sve!"Tako smo krenule,momci dosli ,mi sa njima auto i pravac Ada,bilo leto ,toplo kao stvoreno za setnju.Ja cutim a oni ne prestaju sa pricom,i odjednom,ne znam kako nadjosmo se Ismet i ja sami kako setamo,ovo dvoje je ostalo dosta iza nas,Ismet prica ne staje a ja samo cutim i posmatram ga.Njegov glas mi prodire kroz svaku poru na kozi ne umem da opisem sta je to ali se nikada ranije nisam tako osetila. Koracali smo tako dugo,zatim krenuli da sednemo na neku od onih lezaljki tamo pored vode.Tada su dosli i Sandra i njen decko i seli pored nas.Satima smo sedeli i pricali.Da se ne lazemo ja sam posle pola sata pozelela da ga poljubim ali naravno ponos mi nije dao,satima smo sedeli i pricali,bilo je predivno.
Odjedno se njegova ruka nasla u mojoj kosi,pitao me"Da li ti ovo smeta?"Odgovorila sam "Ne,prija mi" i riblizila se kao da sam se bojala da ce prestati,u sledecem momentu me poljubio,lagano,nezno,nesigurno a ipak pozeljno i strastveno.
E to je bio memenat kad je stalo sve,mogle su i bombe da padaju ja se ne bih pomerila,Taj covek je meni pomerio tlo pod nogama,jednim poljubcem i jednim pogledom. Od tada je proslo dest meseci,toliko traje nasa veza.Svakim danom ga volim sve vise i vise.Ni jedan dan ne prodje da se ne vidimo,nerazdvojni,svuda zajedno i u svemu zajedno.Ta noc je meni promenila zivot zauvek...
Ako je moguce nekoga volet vise od sebe samog onda ja njega toliko volim,moja dusa,misli ,telo...sve prpada njemu....

Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na Facebook Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na Google Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na My Yahoo! Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na Live Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na MySpace Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na Twitter Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na Digg Pošalji "Jedna obicna noc ?Iznenadjenje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano