Molim Vas procitajte

Ovim putem zelim da Vas sve ljude dobrog srca zamolim da pomognu jednoj samohranoj majci da opet dostojanstveno zivi sa svojom decom.

Ne mogu da spavam mirno kada znam da neko nema sta da jede i od cega da zivi.Isto tako znam da je puno takvih slucajeva ali verujte da je ovaj poseban stoga Vas molim procitajte do kraja pa onda sudite.

Ovo je zena koja je svima pomagala i delila pomoc svima kome je trebala i ako je bila u prilici,zena koja sve saslusa i za sve ima vremena osim za sebe.Ima predivno troje dece dva sina i kcer.
Pravi andjeli,dobri djaci odlicne komsije.Naravno od takve majke ljudine samo su najbolja deca mogla biti,da covek pozeli da su njegova,prosto takvi su,skromni lepo vaspitani,savrseni.
Imala je muza koji je mnogo maltretirao nju i decu jako puno i mi smo iz komsiluka to svi znali ali nismo smeli da se mesamo,kada se rastala sa njim napokon,polako su se oporavljali od batina,maltretiranja i polako vratili spokoj u svoj zivot.

Tada je komsinica pokazala da je pravi andjeo,sama cuva decu,brine o njima kao ni jedna majka na svetu.
Pre dva meseca je dobila otkaz i od tada joj je mnogo tesko,a ipak se ne zali nikome,posmatram je kako se muci hocu da joj pomognem ali nemam odakle i kako,jadna ide cisti po kucama i tako zaradi jedva za naj osnovnije namirnice.I opet iako i sama nema para i ne moze drugacije da pomogne ona jadna garderobu koja je mala njenoj deci nosi u Zvecansku,ili poklanja drugoj deci,pomaze starima skuva rucak ponese kese zaista je jedno divno stvorenje.
Nikada se ne zali i nista ne trazi ali verujte u monogo je teskoj situaciji,Gladni su,nemaju sta jesti, nema para da plati stanarinu a racun za struju koji nije platila dva meseca jutros joj je stiglo obavestenje da ce doci da joj iskljuce struju,mora da se seli iz stana jer nema para da plati stan,
MOLIM VAS HAJDE DA SE UDRUZIMO I POMOGNEMO JOJ ZAJEDNO!!!!
Vama nista ne znaci sto dinara ili dvesta a ako se nas vise sakupi i uplati joj na racun njoj ce to biti monogo velika pomoc,verujte da joj je sto dinara kao kuca veliko.
AJDE SRBIJO MOJA POKAZI DA UMES DA CUJES I DA IMAS SRCA ZA LJUDE,ZA ZENU VELIKOG SRCA KOJA JE VEC MNOGO LJUDI ZADUZILA SVOJOM DOBROTOM!!!

Ja cu ovde ostaviti njen broj racuna i zamoliti sve ljude dobrog srca da joj pomognu.
To je broj njenog racuna koji sam krisom doznala,racun na koji bi trbalo da joj muz uplacuje alimentaciju za decu ali on to ne cini od prvog dana,jednostavno covek koji pije nema sluha za svoju malu decicu.

205900101099029685 RACUN U KOMERCIJALNOJ BANCI
 

Back
Top