S' verom u Boga, u Mene i Moga...

zapoceto blogovanje, iz ciste dosade. doduse, ja ponekad tako mislim da zapravo i imam nesto pametno da kazem, ali se prica nekako uvek svede na kolicine piva, kako je sve sranje i kako buducnosti nema.

ipak, svaki put posle tog zakljucka, tera se dalje...
otkud snage, otkud volje, otkud zelje za novim koracima ???
pa, ako mene ne bude mrzelo da relativno cesto pisem, a vas da relativno retko citate, mozda se pronadje po koji odgovor vredan paznje...

elem, da se predstavim, kao sto je neki red (red je inace jedna jako bitna stvar, no o tom potom).

dakle, ch1zra, aka werewolf, aka asocial, aka... a ne, to je to, nema vise nickova :)
student diplomac na zrenjaninskom fakultetu, odsek za leba pastete i ljute paprike.
u prevodu masinstvo u medicini.
duga kosa, trenutno brada i zulufi (jos sam pod uticajem koncerta izvesnog gospodina Blaze Bayley-a (ko ne zna ko je on, nek se raspita, a ako ga mrzi, pa, ja mu sigurno necu objasnjavati)), visok, mrsav, pijem, pusim, ne sedim na ladno, al sedim za sankom :)
mrzim kad mi prazne pepeljaru, ne lazem (za divno cudo, al kao ajd, na netu smo, ovde su ionako svi jebachi, pa i ne ocekujem da mi poverujete), slusam dobar stari heavy, i jelda, provodim previse vremena za kompom.
na krsti sam (IRC) cca nekih 6-7 godina (1 nick drop included, to necu prezaliti :\), na forumu malo manje... bavim se scriptingom, pomalo web dizajnom, i jebemliga...
mrzi me vise, tako da je to to :)
 
Pozzzz :D

Da ti odgovorim na blog... odkud želje...
Uvek se svedem na Ničea... Volja za moć...
To nas svakog dana pokreće...

Naravno... da neki ne pomisle ovaj DJM bi samo da priča o nekom vladanju sveta i sl... nije moć samo biti Vladar neke zemlje i sl... Moć je isto i kada te ljudi poštuju, vole i ostali crap... :D

Zezam se malo... al' suština za daljim nastavljanjem je svakako zadovoljstvo... koje dakleM... proizilazi iz moći... hehe :D
 
Hallo!!! Mislim da te znam sa metalheada, nisam tamo bila pitaj Boga od kad, mislim da je ono pivo, shto sam ti obecala jednom davno, dobilo toplotni udar na nekom shanku tamo :lol:
Svejedno, drago mi je shto te "vidim" ovde :D Ni ja ne pishem neshto mnogo chesto na svom blogu, ali lutam tako naokolo... Vishe me ima na forumu.
Pozdrav od Lacrimose (sa metalhead foruma) :wink:
 
A shto ne mogu da udjem na forum?Kad se ulogujem ispisuje mi ovo:
Hallo, Lacrimosa, you have 4 messages...

Maintenance Mode
Okay faithful users...we're attempting to restore an older backup of the database...news will be posted once we're back!
Administration Login
Username: Password:
Minutes to stay logged in: Always stay logged in:
 
Shta je sa ribama i Simsom.....??? Elem... Nisam ja ovde cuo pitanje... Vishe odgovor na zivot koji zivish...? Pa... Shteta... Svi mi nahebemo na neki nash nacin, u neko nashe vreme, samo se razliqjemo po daljoj reakciji.. Neki to iskoriste pa im bude josh bolje... Neki skroz odu u korner... A neki, kao ti, ne rade nishta... Takvi obicno i najbolje razumeju svoju situaciju... Valjda zato shto imaju vremena... Neki kao ja gube vreme dok ovakve stvari pisu ... ali... zivot je to... kuchka... "...Zivele bele stranice..." nikad ne napisane...
 
Da budem iskren mene je dotakla već prva tvoja rečenica, jer to su upravo one "univerzalne" teme o kojima raspredam u toku retkih susreta sa starim prijateljima. I pored mojih nastojanja da na takvim okupljanjima ne konzumiram pivo uvek me ubede da to ne bi bilo fer prema ostalima. A baš to nepotrebno ispijanje piva indirektno utiče na moju budućnost, ometa me u nekim planovima, u nastojanju da ovaj nesretni život promenim na bolje...pomalo apsurdno, raditi protiv sebe, a itekako biti svestan toga, čista autodestrukcija koju diktiraju okolnosti. Nemoguće je da tim ljudima, koji mi žele samo dobro i koji mi pomažu shodno svojim mogućnostima, objasnim kako me forsirajući pivo koče, usporavaju, a izgubio sam toliko vremena da je to po svim merilima već odavno postalo kritično. Zlobnici bi čak rekli da je taj gubitak vremena nenadoknadiv, sve više sam sklon da se složim s takvima.
Ako uspem da se nekako pokrenem uskoro bi mogli da postanemo kolege...možda...
Uzevši u obzir tvoj "staž" na Krstarici ovaj stav o lažovima i j...čima se može smatrati "istorijskom istinom" u koju i sam verujem.
 

Back
Top