SLEDSTVENI TOK - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

SLEDSTVENI TOK

Oceni ovaj blog
Rusija je skovala , a naši na sva usta razglasili , onu čuvenu : " SVI SRBI U JEDNOJ DRŽAVI" ! Sledstveno tome , sad je bratski na redu : " SVI RUSI U JEDNOJ DRŽAVI " !
I nije da nije , tako se objašnjava prisustvo ruskih vojnih snaga širom polu ostrva !

Elem , u nekom dest leću razvoja krilatice južnih slovena , svet dobi veliku bazu zapadne alijanse na balkanu , kao garant mira - naravno , posle onog čuvenog holivudski spektakularnog mirovnog upada ruskih trupa na onaj veliki aerodrom !

Sledstveno tome , svet će uskoro dobiti novu bazu , u novoj državi istočnih slovena , kao garant mira na istočnoj hemisveri !

Ili ova sledstvena logika ne važi !?

Mislim , ruski lideri se zaista trude u vezi ovoga ; ali , možda stvar ne funkcioniše baš tako , možda alijansa neće da odobri deljivost ukrajinske države !?

"
Istočni belaj

Da mi je neko pre deset godina rekao da će se Rusija i Ukrajina naći na ivici rata, pomislio bih da je lud, ali isto to bih pomislio i za nekog ko bi mi pre, da kažemo, trideset godina rekao da će u Jugoslaviji izbiti rat. Ostaje nam da se nadamo da naša braća sa slovenskog istoka neće krenuti našim putem, ali ex-yu krvoproliće polako pada u zaborav, pa ni ta mogućnost nije isključena. Šta ono reče G. V. F. Hegel: Iz istorije nikada niko ništa nije naučio. Zašto bi istočni Sloveni bili bolji đaci od južnih? "
- See more at: http://www.danas.rs/danasrs/kolumnis....wdjYojVE.dpuf

Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na Facebook Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na Google Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na My Yahoo! Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na Live Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na MySpace Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na Twitter Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na Digg Pošalji "SLEDSTVENI TOK" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    E Ločnčar za razliku od tebe ja sam očekivao i jedno i drugo,jer...kuvalo se dugo..
    A dalje kako će zna se...Armagedon čeka nas sve, osim onog ko umakne ranije
  2. 123loncar (avatar)
    ...misliš prijatelju , da za ovu pravoslavnu hemisveru dolazi vreme , kad za svakog ko je preminuo juče , može se reći da se jadnik srećno izvukao....kao ono : ustajte mrtvi da legnu živi ...!?
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...misliš prijatelju , da za ovu pravoslavnu hemisveru dolazi vreme , kad za svakog ko je preminuo juče , može se reći da se jadnik srećno izvukao....kao ono : ustajte mrtvi da legnu živi ...!?
    Hahaha ,tako nekako
  4. 123loncar (avatar)
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Haha,e dobra ti ova zapadna priča mada put do pakla je popločan dobrim pričama a djavolji naum je ustvari ...globalizacija,zapadna priča milosrdnog andjela
  6. 123loncar (avatar)
    ....ovo mu dođe , kao neki ortakluk CRNOG ANĐELA i BELOG ĐAVOLA !
  7. 123loncar (avatar)
    "Postizbornost
    Umalo da papreno platim Overlordovu pobedu. V čjom đelo? Pokupim prekjuče iz poštanskog sandučeta račune (ostala pošta odavno stiže u elektronskom formatu) i zapucam u banku da, kako se to kaže, izmirim dugove. Pred Mamonovim hramom krenem u akciju vađenja računa iz koverata i - cap! - u rukama mi se nađe novotarija - list hartije potpisan Overlordom lično, koji me poziva da izađem na izbore i dam svoj doprinos reformama i budućnosti „naše dece“.
    Sve da sam i blagovremeno otvorio Overlordovo pismeno, ne bi to uticalo na moju odluku da na glasanje ne izađem i - uopšte - stvar ne bi zasluživala da se na nju straći ni slovo da se, paranoičan kakav sam, ne upitah: A otkuda Overlordu, to jest njegovoj stranci, moja skromna adresa? I još nekoliko miliona adresa pride. Čisto sumnjam da je pisao samo meni.
    Opravdano, dakle, sumnjam da je Overlordovoj predizbornoj korešpondenciji naruku išla neka državna služba koja, po prirodi stvari, poseduje sve adrese srpskog naroda. To je, čestnejši publikume, bolja varijanta, jer tek ne bi bilo dobro da SNS raspolaže takvim spiskovima. No, dobro. Znamo gde se koplje baca posle boja, pa ćemo tu baciti i Overlordovo pismo, a mi nastavljamo sa rasvetljavanjem misterija postizbornosti. Šta da vam kažem?"
    - See more at: http://www.danas.rs/danasrs/kolumnis....DQ7jDPDv.dpuf

"
    Vest je, dakle, odjeknula kao grom iz vedra neba. I to s pravom. Šarić je vaistinu velikan srpskog kriminala, figura koja uživa veliki izgled i u inostranim podzemljima i ta okolnost - uz činjenicu da čovek uopšte ne oskudeva u parama - ukazivala je da će Pljevljak zauvek ostati van domašaja srpske pravde..............Overlorda tog dana nisam opazio u medijima, što možda znači da se odlučio na samozatajnost, ali može značiti i još trista čuda. -"

See more at: http://www.danas.rs/danasrs/kolumnis....z3VQKJJU.dpuf

Pa sam đavo zavidi književnicima na umeđu javnog posipanja pepelom ; a tek kako to rade čuveni književni kolumnisti i politički sociolozi - e , to je tek revija niskopužnog logovanja u nepismeno neobrazovani publikum.
    Čekao čovek svog navek hvaljenog i sebi ravnog PPV -a ; a od njega ni traga , u ovom istorijskom trenutku po pravo i serpsku pravdu !?Nezapamćena skromnost - obrati pažnju kad ti kažem !
    Doduše , veljo , bejaše tu neki anonimus , poznatog anđeoskog držanja sa silikonskom facom , kome se svi klanjahu kao prvom Osmanli Padišahlari serpskom - i na svim programima prvo on pa ostala čalankurija ; ali nije to to ; nije ni prineto onom PPV; nije seriozno .

Da dragi moji , tako je to u krugu disidentske dvojke ! Eno , na svoj način se posipa pepelom i ona bivša građanska dušobriznica , kojoj u srcu ostao onaj PPV iz mlađih dana - kao politički anđeo, bogom dan za serpsko spasenje ! A pazi sad , majkumu , kad je postao Osmanli Padišahlari serpski , e to je već opasno po demokratiju !?

Svak na svoj način tvrdi pazar i pravi se toša !

A čak i oni barajevski haarpaši znaju , da je posle nedeljnog demokratskog izbornog čuda - političkog vaznesenja populisa , beogradski pašaluk dobio Osmanli Padišahlarija serpskog , u liku Aleksandra bosanskoserpskog ! I tačka - ono što narod želi , svačija je zapovest !
    I nema tog brega koji neće doći pod noge sultanu , kao što nema te pameti , koja neće mu ljubiti skute i šetati opanke - makar i ispred narodne biblioteke , dok on , veliki Osmanli Padišahlari serpski , na naučnom odelenju u duboko umnoj atmosveri , ispravlja krivu drinu na opštu korist raje , koja više zuluma trpeti ne može ! Sve za mtušku serpsku - kaj ne !
    A kad smo kod serpskobosanskih intelektualaca , pa i kod titovoužičkih serpskobosanskih intelektualaca ; elem , probosanske žutare za serpski publikum , pišu hvalospeve o Osmanli Padišahlari serpskom ; ističući njegove bosansko serpske korene , prađedovske hadžiluke , vezu hvalu do hvale - pa se nešto vajkaju , kao ono klonirali bi ga nešto i zase , da i njih bog vidi u sveserpskom EU spasenju , od Vardara pa sve do Triglava !
    Ma šta ti ja pišem ovo , kad i ne čitaš , nit publikumu objavljuješ očiglednosti -- zato brate , kupi televizor , nov ; uplati kablovsku , pa ćeš na svim ekranima videti samo Osmanli Padišahlari serpskog - kako ovo , kako ono ; a tek analitičari , stručnjaci , urednici i ostale medijske starlete i pratilje - e brajko ; pa ovaj tvoj šef , titovoužički đak , ne skida se sa ekrana . Postao je komentatorska brineta !
    Samo ti čekaj i posipaj se pepelom i tvrdi pazar , a voz ode sa stanice !
    A nogao si lepo da se odužiš erama ; da pokreneš inicijativu Osmanli Padišahlari serpskog još dok je bio PPV , da se ime erin gradu upodobi novim politički preobraženjima ! Možda bi tad , onaj Šeik i na vas oko bacio sa nekim projektom - sledstveno beogradskom , i miljardersku kesu odrešio . Recimo projekt : Titovoužce ( ili već šta god ) , ni na nebu ni na zemlji ! A ti brajko bacaš pred nama nase pepeo - e !