"Ko je to bio?"


Pošto je decu stavila da spavaju, mama je obukla prljavu staru majicu i
krenula da farba kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i počela da čisti umrljano lice, kad je iz dečje sobe začula buku. Uletela u dečju sobu i potrpala razigranu decu nazad u krevet uz strogo upozorenje.
Pošto je izašla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dete kako drhtavim glasom pita stariju seku: "Ko je to bio?"


Pogledajte prilog 321791
*******************************************************************

U trgovini majka sa četvoro dece šara između polica. Njeno strpljenje je već polako na kraju, jer deca stalno govore: "Mama ovo, mama ono..." Napokon je rekla: "Ne želim da čujem reč mama bar pet minuta!"
Nekoliko trenutaka kasnije, jedno od dece povuče mamu za pantalone i tiho će: "Gospođo...?"
Pogledajte prilog 321793
*************************************************

Jeste li ikada primetili kako je glas deteta oko 200 puta glasniji od glasa odrasle osobe?
Jednog se dana otac vratio s puta i našao svoje dvoje dece kako spavaju u krevetu s mamom.
Tu noć spavao je na kauču, a ujutro pošto su se izljubili, rekao je svojoj deci:
"Ako baš želite, spavajte s mamom dok je tata na putu, ali kad znate da će se te noći tata vratiti kući,
molim vas spavajte u svojim krevetima."
Kad se sledeći put vratio s puta, supruga ga je s decom dočekala na aerodromu. Dok su čekali prtljag među gomilom ljudi, jedno od dece reče:
"Imamo lepe novosti: Dok si bio na putu niko nije spavao s mamom!!!"
Sve je utihnulo, a jeka te rečenice još se neko vreme čula, dok su ljudi pogledima tražili ko je ta mama!

**************************************************************
Mama peče palačinke za svoja dva sina od tri i pet godina. Dečaci se svađaju oko toga ko će pojesti prvu palačinku. Mama im na to kaže:
"Da ovde sedi Isus bi sada rekao: Neka moj brat pojede prvu palačinku!"
Petogodišnjak se u taj čas okrene bratu i reče:
"Marko, hajde ti budi Isus!"

**************************************************************

"Mama", kaže mali dečak, "naše komšije su vrlo siromašne!"
"Zašto to misliš?"
"Trebalo je da vidiš kakvu su gužvu napravili kad je njihova beba progutala neki metalni dinarčić!"

***********************************************
U prvom razredu učiteljica je objašnjavala deci šta znači kad je neko
usvojen. Mala Ana reče:
"Ja znam sta to znači, jer sam ja usvojena."
"Sta to, onda znači?", upita učiteljica Anu.
"To znači da nisam rasla u maminom stomaku, nego u njenom srcu."
Pogledajte prilog 321792
*************************************************************

Mali Tomica se prvi put vozi vozom. U jednom trenutku, voz uđe u tunel, a Tomica se potpuno umiri.
Kad je voz izašao na svetlo, Tomica uzviknu: "Došlo je sutra!"

****************************************************

Navikao da bude u centru pažnje, Luka je malo ljubomoran na svoju sestricu.
Roditelji ga jednog dana posade na stolicu i objasne da im je stan postao mali ,
sada kada je došla Seka, pa će se seliti u drugi, veći stan.
"Nema svrhe", Luka će žalosno, "Seka sad već zna da puzi pa će doći za nama!"
 
Dovede Perica
Ivicu posle škole kod sebe kući,
da uče zajedno.
Ali prvo sedoše da ručaju.
Posedala sva Peričina porodica i Ivica,i odmah svi navalili na ručak.
Ivica sedi i gleda ih :
-A zar se vi pre ručka ne pomolite Bogu ?
Perica ne veruje da je dobro čuo :
-Pa zašto bi,moja mama odlično kuva .


:lol:
:bye:
 
Evo ja da ispricam jedan od prvih bisera moje cerke koja tek sto je napunila godinu dana :)
Stojimo nas dve u prodavnici kod kase i cekamo muza da popakuje i plati i ja je ljubim po obrazu, udavih je od svoje ljubavi, hahah, njoj cucla u ustima, kad se okrete prema meni, pogleda me nekako cudno (ispod oka), izvadi cuclu iz usta i hoce da je stavi u moja usta. Ja se nasmejah, nikad to nije uradila, a onda shvatih da je to u stvari znacilo : "Alo zeno, smiri se malo!" - hoce cuclom da mi zacepi usta da je vise ne cmacem, ko sto cuclom zacepi usta samoj sebi kad nece vise da jede. :zcepanje: Pametnica moja! :)
 
Slovenska :heart:

LJILJA MMM :heart:

Tamišarka :heart:

Zoki D.N.M. :heart:

bracaco :heart:

miwka :heart:


Aribi :heart:


luna-luna :heart:



1962851_485592591568719_1962835622_n.jpg
 

Back
Top