Nesto....ja...

Ne znam sta da pisem(dosadno mi)....evo nesto...o meni...ja sam luda.ali ne bukvalno luda ono za ludnicu nego otkaceno ludo luda.Mislim ja i sredina nikako ne idemo zajedno.Svesna sam da sam ekstrem i to i volim. Drugo...ja sam losa osoba...sebicna sam.Prvo mi je stalo do sebe pa tek onda do nekog drugog.Ali nisam licemer i ne pravim se fina prema onima koji to ne zasluzuju.Volim da se druzim ali i povremeno da se zatvorim u svoj svet.Cesto sam depresivna i mracno raspolozena....ali ***.I cesto se nerviram zbog sitnica...tako kazu oni koji shvataju da meni doticni gospodin nije sitnica ali moje drugarice su poprilicno glupe.ono ne nerviram se ja samo oko decka i tih stvari...nerviram se oko svega... Zatim ja sam nepopravljivo romanticna i emotivna..mozda tako ne izgleda ali jesam(ali djaba kad on nije) i tako volim da provodim sate i dane u svom svetu....i zamisljam ...recimo svasta.Volim da citam ali nikakio za skolu nego ovako neke knjige.Evo skoro sam procitala Stepskog vuka i jako mi se dopala knjiga...bas sam se pronasla.Sad citam Djejn Ejr mozda je malo cudno posle Hesea ali eto...ja sam svakojaka...obozavam horore, a citala sam cak i one glupe teen knjige kao na pr ,,Angus,tange i ljubljenje s vatanjem" pa nikom nista....a sad planiram da uzmem nicea iz biblioteke. znam da mnogi i ne znaju ko je taj ali ajde. Sto se muzike tice isto kao i za knjige...slusam stvarno sve i svasta...nekad metallicu,iron maiden neki put rihannu...sve zavisi od rasplozenja... U sustini znam da razlikujem dobru muziku od lose i time se ponosim.omiljene grupe su mi: guns n'roses,aerosmith,metallica,ekv,evanescence,kiss,nightwish,lacuna coil,alogia,marilyn manson,maideni,alice cooper,osvajaci,queen,him,therion...pomalo cradle of filth.... a od fensi muzike volim anastaciu, no doubt i tako nesto...Glupo da nabrajam koje su mi omiljene pesme jer od pomenutih grupa volim gotovo sve pesme ali aj da kazem one neprevazidjene nothing else matters od metalike, dont cry od gunsa,losing my religion od rema...join me in death-him,every breath you take od police...eto njih mogu da slusam uvek i uz njih i placem i smejem se,da uvek budu sveze i da mi nikad ne dosade...bar tako je za mene...Ovako se ne ubrajam ni u metalce ni u rokere ni u fensere,punkere, narodnjake, goticare, ni hipike...ne volim da se opredeljujem na taj nacin...ali eto gotic fazon mi se bas ono svidja ali opet nisam ja nista od svega toga...Dalje ...zaljubljena sam ono maksimalno... i tooo...volim mnogo svog decka i volim i jos pojedine osobe ...malo ih je nazalost...U slobodno vreme slusam muziku ili sam na netu,spavam,citam,jedem...i izlazim.... Ne znam ni ja vise gde izlazim, setam se sa deckom uglavnom...a sada je i hladno...a ja ne volim zagusljive kafice(dobro ponekad odem s drugaricama na kaficu i to je to),ne volim ni svirke...buku,guzvu,cak ni pozorista,bioskope... ma nista od toga ne volim.... Volim kad pada kisa a ja sam unutra i citam niku lepu knjigu i kad gledam kroz prozor ...u pun veliki zut mesec.Mnogo volim magiju i tako te stvari...prizivanje duhova i slicno...To mi je oduvek bilo zanimljivo...volim i da mi neko gleda u solju, karte sta god...dalje...lakove za nokte obozavam...svecice(imam ih puuno, mnogo),da se sminkam,da pisem price i pesme,dnevnik, vampire,cokoladu,masazu(svakakvu),crnu boju(vecina odece mi je crna),slatke momke(uglavnom metalce i rokere)volim nakit...i taako...volim axla rosea koji mi je ujedno i idol ,osoba kojoj se mnogo divim a i za kojeg mislim da je bio najsladji na svetu pre nego sto je postao ovo sto je,ali dobro ja ga jos uvek volim.Necu da nabrajam stvari koje ne volim i mrzim jer ih stvarno ima mnogo...a i smorila bih jos...Imam da kazem samo da mrzim bivse cure mog decka jer su fuxe najvece ali ozbiljno a i mrzim sve seljake iz mog odeljenja! Tim osobama koje su mi nekad uradile nesto lose imam da porucim da cu im se osvetiti jednog dana i da cu da im vratim za sve isplakane suze ako ne u ovom onda u sledecem zivotu...eh da i verujem da postoji nesto posle ovoga inace ne bismo ziveli za djabe. I jos da kazem da sam ja to sto sam i da ne zelim da se menjam jer smatram da sam ok. Znam da sam smorila onog koji ovo cita ali ja ovo pisem zbog sebe, da bi zadovoljila svoju dosadu...a ne zbog tebe...ali posto si sad vec saznao nesto o meni mozes da pootvrdis ono sto sam rekla na pocetku... a mozes i da mi postanes prijatelj. aj cao.
 
E,pa ako ce ti biti lakse dosta smo slicne. Sto sam iz prilozenog procitala pa zakljucila. Covece,pa zamisli da smo svi isti,to uopste ne bi bilo zanimljivo. Lepota je u razlicitosti,zar ne? A posto tvoja licnost obiluje razlicitoscu,dovodi do zakljucka da si zanimljiva. Uostalom,znas kako kazu `budi to sto jasi,drugih je ionako previse`.

Al` ga oduzih!!!!! Pozdrav....
 

Back
Top