Eurokrem Buridanovog magarca

zys4.png

...da vam prepričam avanturu za srpsku novu... hehe... dve švabice su u pitanju... zapravo za malo pa bila avantura....

Ovako je bilo... vidim ja dve male slatke švabice ... crnkinja i belkinja... sede, pijuckaju neko piće i pričaju nešto.... al` im dosadno... vidi se to iz aviona... pa rekoh `ajde Laki da osvetlaš srpski obraz i da ih malo uveseliš ....a posle da ih baciš u lendskejp, vidiš da će švabice da satrunu od dosade... znam toliko zanimljivih priča... prelistam fajlove u vugla i odaberem jednu ekstremno zanimljivu temu...masno i obilno pljunem u šake... zaližem kosu... namestim kragnu na opasno... zapalim jak cigar (od koga umalo nisam odumro) zagrizem filter ... zasvrdlam kukovima da lakše podignem spale i pocepane farmerice... i krenem.... hehe ...

40jz.jpg

Ne lipši magarče do zelene trave.

.... prvo se kao sapletem malko o nogu one crnkinje...kao nešto sam nespretan ... i nešto se kao izvinjavam... sednem bez poziva i odmah počnem sa onom zanimljivom temom koja uvek upali.... uticaj srednjevekovne migracije Huna na populaciju slepih miševa u južnoj Francuskoj... one se oduševiše... počeše da prevrcu okicama ovako :roll: i da se smeškaju samo jednom polovinom usana ovako :roll: ... uh dobro je rekoh sebi... zanimljivo im je ... a kome ne bi?...hehe... mislim to o Hunima i slepim miševima u Francuskoj uvek parališe žrtvu...baciće ih Laki u lendskejp bez problema.... hehe...

... potpuno očekivano razvi se živa diskusija... i dok smo tako pričali, jedna ideja mi iznenada raspara koncentraciju.... raspara je kao što munja pocepa mrak u letnjoj olujnoj noći.... a ideja je, zapravo bila, da mi te dve male švabice počeše ličiti na tek otvorenu kanticu eurokrema... znate onu dilemu šta je lepše bela ili crna polovina?... Protresem vugla da povratim bistrinu misli.... al` ništa se ne menja .... i dalje vidim punu kanticu eurokrema... neodlučan sam... volim i jedno i drugo... razapet kao Isus na krstu... krvarim u dilemi... razdvajam se sa dušom... pakao je to... ne znate vi ...

bou1.jpg

Za generaciju koja raste.

....i tako se mi zapismo dobro .... u mislima sam mazao eurokrem na hleb, palacinke, gurao ga u krofne... grabio ga rukama iz kantice i lizao prste... sve dok me bela ne opomenu da blenem u prazno i da nisam ni čuo sta je crna rekla da misli o Hunima i slepim miševima... objasnim da sam u mislima odlutao do Kalvarije i vratio se... ali i reših da konačno presečem stvar... predložim da zahebemo zanimljivu priču o Hunima i da se ne znojimo na krstovima nego da se svi skupa provozamo do gajbe...hehe...

....i bi svetlost..... krenusmo....putem javnem cimeru da uzme flašu skivija, mobajl, sluške .... da se useli u ormar i da ne mrda odatle dok ga ne pozovem....

....stigosmo....cimer nije tu... verovatno je u ormaru... al` ne proveravam... dobro mu je tamo .... ko ga ebe… sipam piće... namestam romantičnu muziku ... nešto Indira, Sinan, Dženan i tako to... kapirate... prigušim svetlo... krenu ludilo... i baš u taj čas otkuca ponoć ... onda rekoh sebi ....Laki!...nema zahebancije... udri sad dok se ne uroljate skroz... jer u suprotnom se nećeš ni sećati eurokrema ... Poslušam savet pa krenem da švabicama čestitam srpsku novu godinu po celom telu... nagrnuo k`o gladan i mutav zajedno... pravo glavom u kanticu eurokrema...


....kad ono oćeš... šipak... uvrediše se silno... kažu mi nisu one mislile to tako... navodim ih na greh jer one su u tako srećnoj vezi ... i vole se... i da nemaju pojma šta je to eurokrem... i da nemaju pojma šta je to srpska nova godina... njih su zanimali samo Huni i slepi miševi... ništa drugo... ništa više... dobro... i po koje pićence ih zanima... jer one su pripadnice one populacije ... znate koje već... mislim da se skraćeno piše LDP... pokupiše se i odoše... ali dobro ... bar su me kulturno pozdravile pre nego što su graciozno zalupile vrata... rekoh im da ih mnogo volim a one meni nešto kao schwein ... šta god to značilo ipak je zvučalo slatko....

.... u to se setih cimera u ormaru... otvorim vrata i vidim ga skroz prepariranog.... imao je onaj staklasti, ukočeni pogled i čudno iskežena usta... kao preparirana lisica... izvadim ga iz ormara i položim na krevet... jedini znak da se nije uvoštio i iskrivio zauvek je bilo to što sam mu jedva iščupao polupraznu flašu skivija iz ruku... dotukoh skivi i legoh da sanjam eurokrem...

dath.jpg

Baš se prepariro

... eto ... to je bila avantura...a i nove gaće sam kupio... crvene sa belim tufnama... PU!... valjda ću za sledeću srpsku imati više sreće...
 
knjigu treba čitati od sredine jer tako nećeš znati ni kako počinje ni kako se završava.... ima da vrisineš od neizvesnosti...

pa brate moram malo da budem diskretan ipak sam ja Đentlmen... diema Buridanovog magareta je postojala i te kako
 
:rotf:

E, Spartanac! Opet sam pročitala ovaj tvoj eurokrem i evo me opet se smejem i ne mogiu se načuditi. A znaš koliko sam se oduševila pričom. Baš si osvetlao srpski obraz! :rotf:

Jak cigar, od koga umalo nisam umro! :zcepanje:

Lendskejp! :klap:

A šta da komentarišem opet?! Osim da ti za sledeću srpsku novu poželim više sreće. :z;:
 
Bolje priznaj,da si hteo da reklamiras Euro-krem,nego sto nam isprica citavu bajku,o nekoj crnkinji,dve belkinje,slepim misevima,Hunima....Ti si sve to lepo upakovao u sexualni triler.Ali potpuno mi je jasno,da je osnovna poenta,u tome
da si primio dobre parice,da reklamiras taj krem.Mozda ces sledeci put,da reklamiras,neki margarin.To je uostalom uradio svojevremeno,i Marlon Brandon.U onom cuvenom filmu,kada je doduse ne margarin,nego puter,upotrebio
da "podmaze" svoju parnerku,koja je igrala sa njim,u istom filmu.Film se zvao; "Poslednji tango".Ali ti mu nisi ni po
cemu dorastao.Nisi umeo da zavrsis svoje pisanije tako,da nas na kraju,uzbudis.Sve je ostalo,na trla baba lan....
 
Lorde provalio si to za Eurokrem, kratko je trajala moja podvala... sad, i nije mi nešto žao što se nisi uzbudio kako kažeš... na kraju, nije mi ni bio cilj da tebe uzbuđujem...malo si se prekonato... Inače film se nije zvao "Poslednji tango" nego se još uvek zove ali "Poslednji tango u Parizu"... i ne vidim kakve veze ima margarin, anal, tango, Pariz sa Buridanovim magretom... možda ti vidiš vezu, ali nemoj mi objašnjavati... nemam volje...
 

Back
Top