APEL ZA JAVNE KUHINJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

APEL ZA JAVNE KUHINJE

Oceni ovaj blog
-----------------------------
Poštovani prijatelji, Vi, vi i vi, svi mi koji smo ostali bez posla, svi mi koji smo siti svega,
pridružite se, započinjem humanitarnu akciju prikupljanja novca koji nemamo,
za otvaranje javnih kuhinja, za gladne javne ličnosti,
za umetnike raznih profila sa granda i okoline & jadnih političara.

Uskoro će i izbori, pa da udelimo siromašnim strankama, da se ne brukaju.
Pomozimo mi njima, pošto oni nama ne mogu.
Vaš prijatelj Šilton.

Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na Facebook Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na Google Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na My Yahoo! Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na Live Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na MySpace Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na Twitter Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na Digg Pošalji "APEL ZA JAVNE KUHINJE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Kako da ne ,kako da ne samo kaži kome pre
  2. 123loncar (avatar)
    Šiltone , jel to onima što sjebaše sve - o čemu piše i zahvaljuje im se Krule , moj prijatelj , nepoznati hrvat ...njima misliš :

http://forum.krstarica.com/entry.php/40008-Otvorena-zahvalnica-mom-nepoznatom-prijatelju-Hrvatu-Kruletu
  3. hakim bej (avatar)
  4. Silton (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Kako da ne ,kako da ne samo kaži kome pre
    Prvo velike glavešine, da ne kažem glavonje, pa ostali.

Nama ionako ništa ne treba, svega nam je preko glave.
  5. Silton (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Šiltone , jel to onima što sjebaše sve - o čemu piše i zahvaljuje im se Krule , moj prijatelj , nepoznati hrvat ...njima misliš :

http://forum.krstarica.com/entry.php/40008-Otvorena-zahvalnica-mom-nepoznatom-prijatelju-Hrvatu-Kruletu

Da, prijatelju, o tom zlu mislim, o onima koji nam jebaše sve po spisku, što nas ojadiše i tako dalje.
  6. Silton (avatar)
    Citat Original postavio hakim bej