Тетовирање маштом.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Тетовирање маштом..

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]" Украшћу Твоју сенку, обући је на себе и показивати свима. Бићеш мој начин одевања свега нежног и тајног.Па и онда, када дотрајеш, искрзану, избледелу, нећу Те са себе скидати. На мени ћеш се распасти. Јер Ти си једини начин да покријем голотињу детиње душе. И да се више не стидим пред биљем и пред птицама. На подераним местима заједно ћемо плакати. Зашиваћу Те ветром. После ћу, знам, побркати моју кожу са Твојом. Не знам да ли ме схваташ: то није прожимање. То је умивање Тобом. Љубав је чишћење неким. Љубав је нечији мирис, сав изаткан по нама. Ево, силази сумрак, и свет постаје хладнији. Ти си мој начин топлог. Обући ћу Те на себе, да се, овако покипео, не прехладим од свог страха и самоће. "[/COLOR][/B]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1391640_382134295253810_1533430431_n.jpg[/IMG]

Pošalji "Тетовирање маштом.." na Facebook Pošalji "Тетовирање маштом.." na Google Pošalji "Тетовирање маштом.." na My Yahoo! Pošalji "Тетовирање маштом.." na Live Pošalji "Тетовирање маштом.." na MySpace Pošalji "Тетовирање маштом.." na Twitter Pošalji "Тетовирање маштом.." na Digg Pošalji "Тетовирање маштом.." na del.icio.us

Ažurirano 03.02.2014. u 10:44, autor: Vlado

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari