Džokerova romantika... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Lakonac

Džokerova romantika...

Oceni ovaj blog
.
.
- Pristaću da me odvezeš ako imaš neku dobru muziku... i da ne voziš brzo... da se dokazuješ kao napaljeni pavijan.

- Samo se ti čvrsto uhvati za ... he he, dok letimo... evo i muzika... Sedam noći sedam dana bićeeeeeeeeeeš miloooooooooovanaaaaaaaa....

- Toooo!????

- Ma zahebavam se... upleo sam se slučajno u talase radio Jagodine... sa`ću mozak da ti izblendiram sa Riverside, a posle centrifugram sa Karmakainc, a posle ...

- Meni se sviđaju The Gutter Twins.

- I meni... baš su kul... deluju mi kao da su u braku... samo ne znam ko će da se porodi Dulli ili Lanegan... moždano tkivo mi razjeda dilema imaju li seks bez kondoma...

- Jao znala sam da ćeš odmah da ... i ko si ti da...

- Ja sam Aleksa ... i mnogo sam živopisan i zaeban lik... inače stvarno volim The Gutter Twins.

- Dobro, ne moraš da glumiš ako voliša Adila, Cajke, Dženana... priznaj to i
umri muški, nemoj da si ispljuvak želatinozni i da se foliraš...

- A ko si bre sad pa ti da mi ...

- Ja sam Sofia i nije mi drago što sam te srela....

- Ajde, e pa Sofija meni je drago što te ćale nije izbacao u papirnu maramicu, kondom ili još gore u ...u ... lavabo, nego si sada tako lepa devojka...

stavljam džokera na tebe

- Nisam Sofija nego Sofia, ali u tvom kosmosu ta razlika nema značaja... i prestani da se blamiraš tim triperaškim fazonima.

- Ok, izvini, izgubio sam malo osećaj za socijalni život, zapravo nikada ga nisam ni imao... još uvek lutam...

- Lepo sam vaspitana pa sam prepustila taj zaključak tvojoj samokritici, koju, vidim, ipak u tragovima imaš...

- Vidiš kako sam znao šta hoćeš da kažeš, mi Bogovi čitamo misli... ionako smo vas mi stvorili... zar ne?

- Da, da, Bogovi... prva tvoja slika u mojoj glavi je kako sediš u separeu i češeš međunožje...

- Veruj mi, i u mojoj glavi je ista slika ali kako ti češeš međunožje...

- Ja to nisam radila a ti zaista jesi...Jel` se ti to meni nabacuješ?

- Da!

- I kažeš Riverside...Karmakanic?...

- Pa da... volim onu...znaš... ne mogu da se setim naslova sada... ide gitara, pa sve ostalo... peva nešto... pa ide ono ta-ta-ra-ta-ta...i tako to ...e tako ide... uh jesi me zbunila sada... a i ti kanda malko flertuješ, a?

- Da!

- Yesssss! E da sam znao da ću na tebe da naletim sredio bih se mlako... ovako sam obraso kao Jeti... pa da ne zaboravim naslov pesme... pa da pojedem jednu gurmansku sa crnim lukom....

- Dobro je i ovako.

- Misliš?

- Aham!

- Znači pomrsićemo nogice?

- Jesi ljakse.

- Pa nije da sam baš iz centra grada, tako da si u pravu.

- Nisi potpuno ljakse, ima i nešto urbano.

- Znači ipak će biti bunga-bunga... volim prvo pušenje pa...

- O Bože... pušilo ti se kandilo na grobu... zaboravi... nisi ni romantik... a i
sutra imam date sa baš romatičnim tipom, vodiće me na Zvezdaru da gledamo nebo ...

- Uuuuu al` te slag`o....

- Što?...ne verujem, mnogo je fin...

- Klasična zaseda i prečica do koitusa...

- Misliš?...svinja jedna...

- Vepar spiralno uvijenog repa....

- Svi muškarci su svinje...

- Jesu... himere neke odvratne...

- I ti?...

- Ona najprljavija!

- Nisi!

- Jesam... al` ima jedna razlika između mene i preostalih milijardi musavih prasadi...

- Ti si čupavo prase?

- Ne, od svih svinja na svetu ja sam ti trenutno najbliži...

- Priđi bliže...

- Koliko bliže?... i šta ćemo sa kandilom?

- Totalno blizu... a kandilo zaboravi...

- Još mi samo objasni razliku između Sofia i Sofija...

- Pa razlika je jedno slovo....

- Koje?....

- j .... A-le-ksa.... j ... A-le-ksa...

Luftiranje obuće

Pošalji "Džokerova romantika..." na Facebook Pošalji "Džokerova romantika..." na Google Pošalji "Džokerova romantika..." na My Yahoo! Pošalji "Džokerova romantika..." na Live Pošalji "Džokerova romantika..." na MySpace Pošalji "Džokerova romantika..." na Twitter Pošalji "Džokerova romantika..." na Digg Pošalji "Džokerova romantika..." na del.icio.us

Ažurirano 29.01.2014. u 13:31, autor: Lakonac

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Karen_Souza (avatar)
    Sa romantikom ili bez, bitno da si dočekao happy end.
  2. Lakonac (avatar)
    ništa ja nisam dočekao... likovi, dijalog i oskudna scenografija su izmišljeni