Момчило Јокић, истраживач

Сваки дан исплива нека истина или се разреши полуистина.

Изненађење:tajna::

Момчило Јокић, истраживач забрањених историјских истина: РАЗРЕШЕНА ЕНИГМА ЗВАНА ТИТО

Ви сте у књизи „Тајни досије – Јосип Броз“ изашли са сензационалном тврдњом да бивши председник Југославије маршал Јосип Броз Тито није Хрват, рођен у загорском селу Кумровец, већ неко други. Ко је, у ствари, био човек који се представљао као Јосип Броз Тито, а кога је тадашња послератна државна идеологија представила као онда „највећег сина наших народа и народности“?

Ако некога занима више о теми: http://vijesti365.com/razresena-enigma-zvana-tito/
 
krampuff-ny.jpg

Neko ima Caprija
Neko Shevrolet
Bogat sam i ja-
Imam svoj pogled na svet
 
Zakasneli;bt253492:
Bracaco, jel možeš malo to da elaboriraš?

Ono nisam dužan da zaostalima, pardon zakasnelima crtam :) no ajd :) samisli da je ta istina o kojoj Đurđa govori saznata 30-50 godina ranije, šta bi bilo sa bratstvom i jedinstvom, ko bi išao na sletove i pesme lažnom Titu spevao.Sve bi otišlo u ti lepe mnogo ranije i mnogo krvavije, ovako istina je za odabrane, za ostale široke narodne mase najbolja je šarena laža :) Veruješ li ti da će nama biti bolje 2015 :) istina je mnogo žalosnija, ali da li će nam je neko reći :)
 
bracaco;bt253502:
Ono nisam dužan da zaostalima, pardon zakasnelima crtam :) no ajd :) samisli da je ta istina o kojoj Đurđa govori saznata 30-50 godina ranije, šta bi bilo sa bratstvom i jedinstvom, ko bi išao na sletove i pesme lažnom Titu spevao.Sve bi otišlo u ti lepe mnogo ranije i mnogo krvavije, ovako istina je za odabrane, za ostale široke narodne mase najbolja je šarena laža :) Veruješ li ti da će nama biti bolje 2015 :) istina je mnogo žalosnija, ali da li će nam je neko reći :)
NISAM pročitao TEKST, Ne mogu obećati kad ću stići, kad pročitam porazgovaraćemo:mafijas:
 
bracaco;bt253502:
Ono nisam dužan da zaostalima, pardon zakasnelima crtam :) no ajd :) samisli da je ta istina o kojoj Đurđa govori saznata 30-50 godina ranije, šta bi bilo sa bratstvom i jedinstvom, ko bi išao na sletove i pesme lažnom Titu spevao.Sve bi otišlo u ti lepe mnogo ranije i mnogo krvavije, ovako istina je za odabrane, za ostale široke narodne mase najbolja je šarena laža :) Veruješ li ti da će nama biti bolje 2015 :) istina je mnogo žalosnija, ali da li će nam je neko reći :)
Zato je bila ...streljana
http://www.novinar.de/author/feljton1
 
Причају они који су живели у време његове владавине:
"Да слике из ране младости не прате лик тита у зрелом добу и старости.. Запазили су да ухо младог тита и овог владара није једнако. Шушкало се шушкало"


Браћа словенци не могу му опростити љубавне авантуре.:
Истрасживање:

Koji je ljubavnik bio drug Tito!!!
Љубавни живот тита http://zkahlina.ca/cro/?p=13162


"Ovo je malo neobičan post, ali nije mi dao vrag mira… nadam se da štovaoci i ljubitelji lika druga.
Tita neće zamjerit kaj sam sve ovo iščeprkao o njemu.
Ne zna se točan broj Titovih ljubavnica, a prema mailu što posljednjih dana kruži internetom, zaključeno je kako je imao 16-ero djece."
 

Back
Top