SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Šapat

SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ

Oceni ovaj blog
Pustila sam te u život.
Nisam birala, a nisam se ni pitala da li će tako da bude.
I sada više ne mogu da te pustim od sebe.
A i zašto bih te puštala…
Ne znam šta si u mojim očima pokušavao da vidiš,šta si vidio,i šta bi želio da vidiš.
Ali znam da sam ti dopustila da vidiš mnogo više nego bilo ko drugi.
Ipak, budiš radost i znaš kako da oživiš život u meni.
Naučio si me…
Da želim, ali da se ne nadam.
Da zajedno možemo sve, ali da je iznad svega izbor u nama samima.
Da sada možemo mnogo, ali da ćemo jednom moći mnogo više.
Da neke stvari čekaju pravo vrijeme, a da pravo vrijeme čeka nas.
Naučio si me da između riječi i ćutanja odaberem riječ
i da onda kad govorim, govorim ono što želim.
Ti si birao da slušaš ono što kažem,
a ja sam birala da kažem ono što želim da čuješ.
Želim da čuješ da uspijevaš svu vječnost pretvoriti u jedan trenutak – onda kad si tu.
I da je taj trenutak sve što mi nedostaje u životu.

Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na Facebook Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na Google Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na My Yahoo! Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na Live Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na MySpace Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na Twitter Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na Digg Pošalji "SVE ŠTO ŽELIM DA ZNAŠ" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Zvuči iskreno ,ali znaš šta ,veća je zasluga tvoja msm nego učiteljeva.Sreću je veću imao on tako mi izgleda
  2. Šapat (avatar)
    svako nekome dodje da bi bio bila ucitelj a zasluge netreba dobivati ako je oboma to trebalo
    sreca je relativan pojam...sretan si onoliko koliko zelis da budes ---ja se osjecam sretnom i uvijek cu
    tako se osjecati ....i ispunjenom malim stvarima koje daju trenutak.
  3. Lord Gledston (avatar)
    U ljubavbnim odnosima,nema merenja.Ko voli vise,ko manje.Ko daje vise,ko manje.Cim neko od dvoje u ljubavnoj vezi,pocne da kalkulse
    sa tim vrednostima,to je najbolji dokaz,da njihova ljubav nije prava.U ljubav se ulazi bezglavo.Zaljubljenost ne pita pamet.Ide se bez razmisljanja,
    jer strast,ne konsultuje pamet.I u tome je bas,ta carolija ljubavi,koja nas scepa,da zaboravimo i ko smo,i sta smo.Samo mislimo na nju - njega,
    sve ostalo ne postoji.Ko to osecanje nije nikada doziveo,e to su zaista,emotivno osiromasene osobe. Zivela ljubav! Pa nek traje,dok traje!
  4. Šapat (avatar)
    kazem ja ...........bezuvjetnost i sloboda......