Dobro vam jutro zagrebačko....:) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dobro vam jutro zagrebačko....:)

Oceni ovaj blog
Kako krenuti i napisati sve ono što mi je kao veeeelika košara ruža na duši..na srcu...
Kako napisati i prenijeti vam ono sve lijepo, onu radost, onu sreću koja mi teče mislima i u srcu..

Po prvi puta moj odlazak iz Beograd donio mi je tugu...prvi puta!
Svaki moj prijašnji dolazak bio je ispunjen tugom i strahom, a odlazak pun radosti i veselja...kako objasniti da one sekunde kad je Beograd ostao iza mojih leđa u moja pluća kao da je snagom uragana uletio zrak sa najljepših planinskih visina i dao mi napokon disati...kako objasniti onaj grč koji je u meni bio cijelo vrijeme ...a ovaj puta....
Već pri samom dolasku u meni je bilo veselje...radost...očekivanje...a odlazak tuga...sve obratno od bilo čega prije...
Moja Soradze....moja Tol....moj borac....i nova prijateljica u mojem životu Orange....
Hvala vam curke....
Šala, smijeh, ozbiljni ženski razgovor, pa smijeh....zadirkivanje....samo ono što teče među ženama....dečki oprostite ali....
Po prvi puta sam sve osim Tol upoznala...nju znam od ranije....i kao da se poznajemo stotinama godina...kao da nas ne dijele kilometri...stotine kilometara...jednostavno sve je krenulo u prvoj sekundi...teklo kao široka mirna rijeka...i taj osječaj imam još u sebi...i čuvam ga..
Kad osjetiš onu toplu energiju..kad svi zidovi naše samozaštite padnu i kad povjerenje zavlada..i krene...onaj osječaj kao da razgovaraš sa samim sobom...i znaš da što god kažeš biti će primljeno sa razumijevanjem...
I nadam se da će se taj dan ponoviti što prije...brzo...na bilo kojem mjestu ove naše planete....
CURE HVALA VAM...a hvala i svima vama koji ste bili uz mene kad sam puzala po podu...kad je tuga bila JA...
hvala vam što postojite...i što ste dio mojega života...
možda slijedeći puta nas bude veći broj....nitko ne zna što nosi život ali to je ono što želim u dubini svojega srca....

Voli vas vaša zagrepčanke....

Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na Facebook Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na Google Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na My Yahoo! Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na Live Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na MySpace Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na Twitter Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na Digg Pošalji "Dobro vam jutro zagrebačko....:)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Benvenuto (avatar)

Dobro jutro Zagrebe, lep pozdrav iz Praga
  2. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Benvenuto

Dobro jutro Zagrebe, lep pozdrav iz Praga
    Dobro jutro Prage....evo leti jedan topli zagrljaj purgerski tebi u Prag...
  3. Tol (avatar)
    Devojčice mila, VOLIMO TE!!!
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Devojčice mila, VOLIMO TE!!!
    nije to ništa koliko ja volim VAS.....dobro ti jutro draga dušo moja....
  5. Zakasneli (avatar)
    Citiraću Danila Kiša
    U Beograd se tad kao i sada dolazilo preko železničkog mosta sa radošću susreta
  6. 123loncar (avatar)
    Dobro veče Zagrebe ! Pozdrav sa lepog plavog Dunava !

7. Zakasneli (avatar)
    Sad je sezona Manića.
    Manić je rođak bakalara.
    Svoga nađeš gde mu se najmanje nadaš!
  8. poetessa (avatar)
    Drago mi je da ti je bilo lepo draga, tako je to uvek sa prijateljima, vremena je nekako uvek premalo! Veliki pozdrav od mene!
    Upoznaćemo se jednom nadam se!

9. iamblond (avatar)
    bez obzira....bilo je prekrasno..a sad vam jedna partijanerska laka noćica....to je tak kad se skitaš po vani....hihihihih....i još jednom veliki kissssss svima.....