Dobro jutro beogradsko - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dobro jutro beogradsko

Oceni ovaj blog
Kako pjeva Bajaga....442 do Beograda...i evo moje prvo beogradsko jutro...puna elana...smijeh mi glavom bruji od sinoć....kavica se pije....pa idemo raditi....jučer početak onako ....osramotila sam se...

izjurila iz vlaka...dočekala me moja Snješka i sin od dragoga....a ja naravno nakon malo manje od 7 sati vožnje vlakom....zavapih kao siroče...gdje je WCCCCC...uvalili oni mene u neki kafić...a ja onako damski pojurila u bitku do vrata wc-a....i stigla hvala ti bože....ma ja ljude ni pozdravila nisam....nego odmah i na prvu...hahahahahha....sve u svemu...nadam se da kondukteri iz vlaka neće biti u tome vlaku i u subotu kad se budem vraćala jer od sramote ću vjerojatno sjediti ispod stolice u vagonu....
evo...moj prvi raport iz Beograda....

ali još se smijem....i zato dobro vam jutro puno smijeha....a ja odoh...mora netko nešto i raditi...a onda bih mogla recimo malo vidjeti večeras što ima tako čarobnog na splavovima Beograda....sutra mi je ionako dan za uživanje...pusa svima....

Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na Facebook Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na Google Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na My Yahoo! Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na Live Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na MySpace Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na Twitter Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na Digg Pošalji "Dobro jutro beogradsko" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tamišarka (avatar)
  2. Aribi (avatar)
    Pozdrav! Uživaj i za mene u Beogradu!
  3. Zakasneli (avatar)
    Pozdrav , Želim da ti dolasci postanu regularna navika. I naravno da imaš uslova da naviku ispunjavaš
  4. 123loncar (avatar)
    Dobro došla !
  5. skura58 (avatar)