Нешто што сви ми желимо и чекамо.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Нешто што сви ми желимо и чекамо..

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]" У једном тренутку неко уђе у Твој живот, неочекивано, али у право време. И то је баш особа коју најмање очекујеш и којој се најмање надаш. Преокрене цели Твој мали свет саткан од снова и маште и након тога снови постају стварност, јер све што Ти је потребно се сада догађа. И срећан си, неизмерно, и када Ти приђе са леђа и загрли Те схватиш да је све ово време у животу вредело чекати. Вредело је баш овог тренутка. И тада схватиш да се све у животу догађа са разлогом, и само једном, хтео то да прихватиш или не. "[/COLOR][/B]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1477979_558889137529039_1605377424_n.jpg[/IMG]

Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na Facebook Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na Google Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na My Yahoo! Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na Live Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na MySpace Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na Twitter Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na Digg Pošalji "Нешто што сви ми желимо и чекамо.." na del.icio.us

Ažurirano 03.02.2014. u 10:49, autor: Vlado

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    nema toga Vlado, sve je iluzija i deo naše mašte
  2. Zakasneli (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    nema toga Vlado, sve je iluzija i deo naše mašte
    Samo što mašta mže svašta
    i ko zna rašta može t svašta
  3. Tol (avatar)
    ama lepo to sve zvuči kada se čita u sebi..naprosto se tope glečeri oko srca

ali budjenje je gadno, zvoni u glavi najvećim crkvenim
  4. Zakasneli (avatar)
    Tol baš si surova, sve i da je tako.......
    . i nemogu da se setim da li si oduvek bila takva!
  5. Vlado (avatar)
    [QUOTE=Tol;bt252705][B]nema[/B] toga Vlado, sve je iluzija i deo naše mašte :([/QUOTE]

Све се ствари дешавају са одређеним разлогом..
    Наш живот не зависи нити од наших карактерних особина, нити финансија или статуса у друштву, далеко било, већ од избора којих правимо и ствари у које верујемо..
    Ко верује и ко чека.. Дочекаће.. :)