Jao bre kinezi? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

Jao bre kinezi?

Oceni ovaj blog
Subota, 11-01-14

Divno jutro za plaćanje računa. Sunčano i toplo. Obično kažu:"Koliko sunca, toliko naroda napolju ( zimi )". Skoknuo do šalter sale glavne pošte i zamislite, nije bilo gužve. Samo ja i nekih 50-tak ljudi. Moram nabaviti i-benking! Nemam ja ništa protiv stajanja u redu, pod uslovom da postoji neki red. Ali danas reda u pošti - nema. Elem, bilo kako bilo nakon uspešno izvršenog plaćanja skoknuo do kafe-picerije Euforije na jednu crnu, ovo se odnosi na kafu da ne dođe do zabune ili pogrešnog tumačenja. Pošto mi je to bila peta ovoga jutra, ekstra mi je dostrugla prazan želudac. Na putu do kuće iz meni nepoznatih razloga svratio do kineske robne kuće "Fortune". Na trećem spratu gde se prodaje tzv. tehnika raft sa sijalicama lepo ljudi napisali: SJELICA !!!!

sijalica.jpg

E sada, nebi bio problem da je to bilo samo na jednom mestu, već je ceo raft bio isto ispisan. Dakle za neupućene ne piše se SIJALICA nego SJELICA

© 2014 Christian Forty

Pošalji "Jao bre kinezi?" na Facebook Pošalji "Jao bre kinezi?" na Google Pošalji "Jao bre kinezi?" na My Yahoo! Pošalji "Jao bre kinezi?" na Live Pošalji "Jao bre kinezi?" na MySpace Pošalji "Jao bre kinezi?" na Twitter Pošalji "Jao bre kinezi?" na Digg Pošalji "Jao bre kinezi?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zakasneli (avatar)
    I jesi kupio PRC* sijalicu?

*People Republic of China
  2. gost 305033 (avatar)
    [video=youtube;Xnt8Y8kzUlk]https://www.youtube.com/watch?v=Xnt8Y8kzUlk[/video]