četvrtak kao petak - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

četvrtak kao petak

Oceni ovaj blog
Vreme: 7.03 h
Spava mi se! Umoran sam! Neradan sam! Jedva sam ustao, ako sam uopšte i ustao. Moguće da ja uopšte i ne pišem ovo? Tako je to kada se zaletite, pa ostanete "budni" do 2h, a potom morate da razgovarate bar još jedan sat. Jaooo. Zašto je razgovor tako bitan? Gladan sam. Prošao sam jutros kroz menzu. Osim tri prazna pleha ničega i štapić -"Zeke", par nikakvih salama, nemaš šta za pojesti! Ovoga jutra kasne sa isporukom peciva . Kako su mi razvaljeni planovi. Bio sam juče gotovo siguran da je petak. Lepo bi se uklopilo sve. Pogrešio sam, petak je bio sutra, ma danas. Nemam poima. Bezveze!

Pošalji "četvrtak kao petak" na Facebook Pošalji "četvrtak kao petak" na Google Pošalji "četvrtak kao petak" na My Yahoo! Pošalji "četvrtak kao petak" na Live Pošalji "četvrtak kao petak" na MySpace Pošalji "četvrtak kao petak" na Twitter Pošalji "četvrtak kao petak" na Digg Pošalji "četvrtak kao petak" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...svaki dan mi je petak popodne......a možda mi je svaki dan juče...?...il možda sutra ....ko zna šta je meni danas!?....upravu si , tako je dosadno.....svi su dosadni....sam sam sebi dosadan...
  2. Zakasneli (avatar)
    Dosadnuti puku imam predlog: Idemo u susret događajima!
    Ažurirano 10.01.2014. u 21:13, autor: Zakasneli
  3. 123loncar (avatar)
    ...kao da je sve već viđeno ! ?...dosadan je i monoton puk....! ? možda Ravel ....možda njegov Bolero može stvari da promeni , ako uspem da je probudim...."uzalud je budim "...nema svrhe !...dosada polako pretvara se u setu - tugu !....da , uzalud se budim da je budim...džaba Ravel !...džaba !