Јесен са њом - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Јесен са њом

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]" Ипак, још није касно да ухватим њену руку, да је позовем на још један јесењи плес на киши. То сигурно неће одбити. Волела је сасвим обичне ствари. Шетњу по граду са нарученом кафом у руци, разгледање свакидашњих уличних дешавања, а њен смех.. Он је био посебна прича.. Увек се смејала.. Развукла би осмех, те мале цртице на њеном лицу озариле би сваког пролазника. Једног дана, са пар стварчица у својој руци нестала је преко трага. Нисам је видео тог дана. Оставила ми је кратку поруку написану на папиру и све је саставила у две реченице.. Одлазиш и све остављаш на папиру? Изгледа да није имала шта да ми каже, дојадиле су јој исте приче. Признајем, нисам знао довољно да ценим одређене тренутке.. Не знам шта је сада са њом.. Једно сигурно знам: дугујем јој још један плес. Остаје само да је сретнем и ухватим око струка, направим пар корака и осетим поново мирис њене косе. Ко зна, можда се опет спојимо. Живот увек донесе са собом заборављене ствари.. "[/COLOR][/B]

[IMG]http://s3.favim.com/mini/47/boy-couple-girl-love-spring-434227.jpg[/IMG]

Pošalji "Јесен са њом" na Facebook Pošalji "Јесен са њом" na Google Pošalji "Јесен са њом" na My Yahoo! Pošalji "Јесен са њом" na Live Pošalji "Јесен са њом" na MySpace Pošalji "Јесен са њом" na Twitter Pošalji "Јесен са њом" na Digg Pošalji "Јесен са њом" na del.icio.us

Ažurirano 03.02.2014. u 10:50, autor: Vlado

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. echinacea (avatar)
    To si ti napisao?
  2. Zakasneli (avatar)
  3. Antigon@ (avatar)
    Lepo, simpatično.