04.01.2014....NASTAVAK - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

04.01.2014....NASTAVAK

Oceni ovaj blog
NAPISALA sam u prethodnom blogu da čekam zadnji nalaz...I ETO...čula se sa svojim doktorom...i taj nalaz je DOOOBAR....a sve to mogu zahvaliti čovjeku koje moje srce unatoč svih nevolja i zla koje nas je sustiglo i dalje volim cijelom dubinom duše...on je bio taj koji je platio eksperimentalni lijek....11.000.00 eura...nije razmišljao , samo je platio...njemu dugujem svoj život...a mogu mu jedino dati srce na dlanu...i sve ovo pozitivno i lijepo što nosim sad u svojoj duši....za sve njegovo strpljenje...i za ljubav koju tada nisam znala tako čisto i jasno vidjeti...griješila sam prema njemu...ali taj grijeh je prvo bio prema meni samoj...dopustila sam drugima da utječu na mene...kao što sam rekla toga više nema...i hvala ti STARAGARDA..moj život je tvoj život..inače i on je ovdje na krstarici...i obožava igrice...hahahahahaha...i on me doveo ovdje i dao mi priliku da upoznam sve vas meni sada tako drage i bliske srcu ljude..

STARAGARDA...HVALA TI...ZA SVE....

Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na Facebook Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na Google Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na My Yahoo! Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na Live Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na MySpace Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na Twitter Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na Digg Pošalji "04.01.2014....NASTAVAK" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. poetessa (avatar)

Bravo draga, za dobar rezultat, podršku i ljubav! Sjajne vesti! Baš mi je drago zbog tebe, samo napred uz tebi drage ljude!
    Ažurirano 04.01.2014. u 08:59, autor: poetessa
  2. LJILJA MMM (avatar)
  3. iamblond (avatar)
    BAŠ VAS SVE VOLIM....SVE....BAŠ SVE....!!!!!!!!!!!!!!!
  4. zxy (avatar)
  5. Tamišarka (avatar)

6. iamblond (avatar)
  7. iamblond (avatar)
  8. faraonn (avatar)
    ...ništa nema slučajno i nema kome da si zahvalna/ svaka čast Čovjeku/...ali Čovjek je uvidio u tebi / T. / isto,- Čovjeka...
    ...to je tako
    jer tako misli
    sin Sunca
    faraonn Tumnopoteh I.
  9. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...ništa nema slučajno i nema kome da si zahvalna/ svaka čast Čovjeku/...ali Čovjek je uvidio u tebi / T. / isto,- Čovjeka...
    ...to je tako
    jer tako misli
    sin Sunca
    faraonn Tumnopoteh I.