04.01.2014 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

04.01.2014

Oceni ovaj blog
evo već pristigao i 4 dan Nove nam 2014....nešto razmišljam jutros kako je ovo moja godina....moj start za novi život...
moja šansa za radost, ljubav.....moja šansa za osmijeh....i tako već danima....spavanje noćima....i to onako dobrano...nisam više noćna ptica koja slijeće na krstaricu...i budim se sa osmijehom...sa nekim čudnim entuzijazmom na koji se tek nakon teških dana, depresija, strahova i tuga, privikavam.....učim se hodati sa osmijehom na licu...i svaki korak je veliko veselje....puno je planova u mojoj glavi..radi kao mala parnjača....i nakon dugo dugo vremena vjerujem u sutra...vjerujem u danas....a ono jučer...ostavila sam iza sebe...
koračam kao vojnik čvrsto pogleda samo prema naprijed....
i kad sad napravim rezime svojega protekloga života....dana koje sam dijelila sa vama...sve je to bilo u mojoj glavi...sve sam ja to dozvolila da mi ljudi naprave....na svaki njihov udarac moja glava kao da je tražila još i još....a valjda joj je sad dosta došlo pa je ostavila iza sebe sve one negativnosti..sve zlo koje je napravilo harač kako mojoj duši tako i mojem tijelu...zdravstveno...
zadnje nalaze pretraga čekam na karcinom....dva nalaza su izvrsna....i znam da će i ovaj zadnji presudni biti dobar...jer ja to želim....previše je uloženo patnje i bola da bih sad odustala...digla ruke....skupo sam platila svoje školovanje....ali došla sam do diplomskog...i mislim diplomirati sa izvrsnim uspjehom jer to sam dužna sama sebi....i ljudima oko sebe....sve što je bilo...svima sam oprostila...baš sve...jer ja ne mogu utjecati na njih...ali najbitnija stvar je da i oni više ne mogu utjecati na mene...ja idem naprijed a iza neka ostane tko želi.....duboke rezove sam napravila sama u sebi..u svojoj glavi..u svojem razmišljanju...nije da ne dođe neka crna misao , prikrada se, došulja...ali sad je JA svijesno odbacim...i mahnem joj rukom za rastanak....i dalje sam sanjalica..i dalje vjerujem u ljubav..i dalje volim beskrajno ....ali volim i sebe...ono što do sada nisam...
satkala sam mrežu prijatelja , novih u mojem životu...prebrala je...uzela samo zdrave dijelove....i to mi hrani dušu....počela sam izlaziti van....družiti se sa ljudima...smijati se ponovno....i samo to želim zadržati u svojem životu...to je ono što želim...i što ću uzeti svijesno od života....sjene i tama više nisu dio mene, mojih dana....
samo je svijetlost uz mene..i tako će i biti...samo to i ništa više....
i lijepo je probuditi se ...
zato dobro vam i veselo jutro i vikend mili moji...iako je Zagreb hladan, onako pomalo sivkasto mračan, ja vam šaljem osmijeh do neba.... i veliki poljubac.....vaša iamblond....

Pošalji "04.01.2014" na Facebook Pošalji "04.01.2014" na Google Pošalji "04.01.2014" na My Yahoo! Pošalji "04.01.2014" na Live Pošalji "04.01.2014" na MySpace Pošalji "04.01.2014" na Twitter Pošalji "04.01.2014" na Digg Pošalji "04.01.2014" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. poetessa (avatar)
    satkala sam mrežu prijatelja , novih u mojem životu...prebrala je...uzela samo zdrave dijelove....i to mi hrani dušu....počela sam izlaziti van....družiti se sa ljudima...smijati se ponovno....i samo to želim zadržati u svojem životu...to je ono što želim...i što ću uzeti svijesno od života....sjene i tama više nisu dio mene, mojih dana....
    samo je svijetlost uz mene..i tako će i biti...samo to i ništa više....
    i lijepo je probuditi se ...

Pročitala sam već da je nalaz dobar, ali drago mi je da si draga puna pozitivne energije, da si izašla u svet, da imaš ljude koji su ti podrška, prijatelje, da se smeješ, da grabiš život i da se ne sakrivaš...sve najbolje ti želim u ovoj godini...uživaj u svom životu sa ljudima koje voliš!

2. Zakasneli (avatar)

pije se divka, nema kafe. Mislim na y tubeoz:
  3. Zakasneli (avatar)

pije se divka, nema kafe. Mislim na y tube
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Zakasneli

pije se divka, nema kafe. Mislim na y tubeoz:

hvala...ma gdje nađe i gdje se sjeti te pjesme....HVALA HVALA HVALA HVALA...OD srca....
  5. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio poetessa

Pročitala sam već da je nalaz dobar, ali drago mi je da si draga puna pozitivne energije, da si izašla u svet, da imaš ljude koji su ti podrška, prijatelje, da se smeješ, da grabiš život i da se ne sakrivaš...sve najbolje ti želim u ovoj godini...uživaj u svom životu sa ljudima koje voliš!

a imam i tebe...makar ovako....i to mi grije dušu...srce..ovo naše malo toplo prijateljstvo...

i neka ti je puno smijeha, radosti isjaja u očima u ovoj Novoj...od srca ti želi prijateljica iz Zagreba....
  6. poetessa (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    a imam i tebe...makar ovako....i to mi grije dušu...srce..ovo naše malo toplo prijateljstvo...

i neka ti je puno smijeha, radosti isjaja u očima u ovoj Novoj...od srca ti želi prijateljica iz Zagreba....

Hvala puno draga i ja tebi šaljem tople i suncane pozdrave, ovde kod mene sija sunce i nije suviše hladno, a i ovo prijateljstvo mi je ulepšalo jutro!
  7. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio poetessa

Hvala puno draga i ja tebi šaljem tople i suncane pozdrave, ovde kod mene sija sunce i nije suviše hladno, a i ovo prijateljstvo mi je ulepšalo jutro!
    TEBI HVALA ZA PRIJATELJSTVO...možda jednom...i uživo...

8. orfej sa ibra (avatar)
    Prijatelji su kao zvezde. Ne vidiš ih uvek, ali znaš da su tu negde… Srećna Nova...i trajni oporavak...
  9. iamblond (avatar)