Tebi.............

Dobro jutro..........hm.........sve je tako ne stvarno,sve je tako tajanstveno........danas sam umoran...........sinoc su me pohodili nemiri,i neciji teski uzdasi.........zasto,mrak i tamo moraju da se vracaju u i da me pohode,kada sam srecan...........opet se neki val tisine ,i misli provlaci izmedju nas..........neki strahovi prisutni,i zlokobni udaraju poput teskih maljeva..........toliko dugo sam bio sam.....da sam zaboravio kako izgleda,kada vise ne zivis samo za sebe,kada tvoje kuca udvojeno..........cudan i lep osecaj..........celog zivota sam se borio,i cekao sam za ono sto mi po pravu pripada.........nikada nista nisam dobio na tacni..........za sve sto imam,ostvario sam uz njegovu pomoc i svoj trud.tako i kada je ljubav u pitanju......uvek sam nailazio na prepreko,ali uz malo vere i nade i mnogo,mnogo truda sam ih sve uspesno prevazilazio.......isto tako,nadam se i ovog puta u verujem i trudim se.........znam da uspeh nece izostati..........i da cemo zajedno prevazici,sve te strahove,i bojazni.............sa verom i nadom i zeljom sve mozemo.............

Marko
 
nekako mi se cini da mogu da naslutim kako se osecas.... znam koliko su mucni takvi osecaji nemira...neumorno tragati za necim,naci ga,a onda opet stari dobri osecaj da nesto ipak nije kako treba...da nesto nedostaje...
 

Back
Top