Мали принц (3) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Мали принц (3)

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]- Када будеш гледао небо, ноћу, пошто ћу становати на једној од њих, то ће за тебе бити као да се све звезде смеју. Ти ћеш имати звезде које знају да се смеју!
Он се и даље смејао.
- А када се утешиш (човек се увек утеши) биће ти мило што си се са мном упознао. Остаћеш ми увек пријатељ. Пожелећеш да се смејеш са мном. Отворићеш понекада прозор, онако из задовољства.. И твоји ће пријатељи бити изненађени када те виде да се смејеш гледајући у небо.. А ти ћеш им тада рећи: Да, звезде ме увек насмејавају! А они ће помислити да си луд. Вала сам ти подвалио.
А он се и даље смејао.
- То ће бити као да сам ти дао, уместо звезда, шаку прапораца који умеју да се смеју..
[/COLOR][/B]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000309_487872717969700_85145911_n.jpg[/IMG]

Pošalji "Мали принц (3)" na Facebook Pošalji "Мали принц (3)" na Google Pošalji "Мали принц (3)" na My Yahoo! Pošalji "Мали принц (3)" na Live Pošalji "Мали принц (3)" na MySpace Pošalji "Мали принц (3)" na Twitter Pošalji "Мали принц (3)" na Digg Pošalji "Мали принц (3)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 343533 (avatar)
    z:)z:poz::znamiguje: