СРЕЋНА НОВА ГОДИНА

Pogledajte prilog 316603

Pogledajte prilog 316605

Желим Вам све најбоље Вама, Вашој породици и свима који су Вам драги !

С р е ћ а је у малим стварима и зато у сваком новом дану 2014. године пронађите барем један разлог за осмех.


Желим вам...ИЗНАД СВЕГА ЉУБАВ... и онда...
1. духовни напредак, 2. мир и спознају да је сутра празник када се можете посветити себи и највољенијима, 3.здравља и радости у сваком дану, 4. снижење у вашем омиљеном бутику, 5. сунчано суботње јутро, 6. кућног љубимца који вам се радује, 7.принову која ће променити и улепшати ваш свет.8.осмеха више него свих ових година.9. шетњу у природи ...11. слободно место за паркирање у центру града, 12. спознају да можете одспавати још сат времена, ...21. вино охлађено на идеалну температуру, 22. да испрва пронађете панталоне које вам добро стоје, 23. кафу с пријатељима из детињства, 24. маштовит и весели сан, 25. изненадну посету пријатеља баш након што сте завршили велико чишћење, ...35. спознају да сте у бржој колони, 36. да испрва изаберете кључ из бунта, 37. хиперактивне пријатеље у петак увече, 38. да вам конобар донесе смеђи шећер без да сте га тражили, ...45. да ухватите зелено на семафору, 46. да ваш омиљени прастари капут постане модни хит сезоне, 47. цаппуццино са пуууно пене, ...53. да вас вољена особа дочека испред посла, 54. свеже пециво у три поподне, 55. две киле мање након синоћњих ћевапа, ...65. петак, на све могуће начине, 66. ужитак у бесциљној вожњи по празним путевима, 67. да се сетите стихова песме из ваше младости, 68. решење проблема које вас мучи данима, 69. да откријете да се некоме свиђате, ...79. важан податак баш кад га требате, 80. репризу епизоде омиљене серије коју сте пропустили, 81. да неко на додели Осцара има исте ципеле као ви, 82. приче које једва чекате да поделите с другима, 83. да вас неко развесели ситним поклоном без повода, ...94. да вама драги пријатељи постану родитељи, 95. врућу чоколаду у хладном дану, 96. дупло мањи рачун за мобилни телефон, ...100. да пронађете у џепу пролећне јакне 20 еура на које сте већ заборавили, 101. сусрет због којег бројите дане, 102. да сваки дан научите нешто ново, 112. да колач који правите први пут испадне фантастично, 113. смешак детета које не познајете, 114. мирис ведре летње ноћи, ...125. да вам киша опере ауто, 126. да уочите прве висибабе у снегу, 127. пахуље које вам падају на нос, 128. да ласте направе гнездо под вашим прозором, ...139. уживање у првим трешњама, 140. да осмехом победите сваки стрес, 141. парфе торту са шлагом која не гоји, ...152. викенд у некој европској метрополи, 153. "лептириће" у стомаку, ...164. осећај узбуђења пред путовање које дуго планирате, 165. осећај олакшања кад откопчате панцерицу, 166. јутро без гужве, ...172. угодну бол у мишићима након тренинга, 173. састанак са згодним клијентом, ...184. јутарњи цвркут птичица под прозором, 185. успех драгих особа, ..196. да откријете нови омиљени кафић где пуштају супер музику, 197. ливаду пуну маслачака, 198. склупчавање испод ћебета уз супер филм док напољу пада киша, ...200. искрен пљесак кад на караокама отпевате песму грозно, али уживајући, 201. добро расположене људе на послу, 202. певање у зору, ...213. одличну идеју за рођендански поклон пријатељу, 214. место до прозора у авиону, ...225. одличну временску прогнозу за викенд, 226. фотографију на којој одлично изгледате, 227. пољубац за лаку ноћ, ..238. пољубац за добро јутро, 239. снег на скијању, ...246. неоткривену пешчану увалу (без јежева), 247. клима уређај док чекате у реду, ...258. победу наше репрезентације 259. заслужену повишицу, 260. певање уз песму с радија док се возите на посао, ..274. живот с онима које волите, 275. да се решите штетних навика, 276. лепо време на годишњем, ...288. налет инспирације пред празним папиром (екраном), 289. Добар парти, забаву са пријатељима..., 290. празник који "пада" у понедељак или петак, ...299. безболну посету зубару, 300. презентацију довршену пре рока, 301. духовиту здравицу у вашу част, ...313. лифт на вашем спрату кад га требате, 314. да пронађете стари снимак на коме се глупирате, ...329. да вам неко направи фине сендвиче за пут, 330. зараду на деоницама, ...341. срећан пут где год ишли, 342. смех који не престаје, ..353. позитивне мисли и идеје, 354. правог пријатеља на којег можете рачунати, 360. да сви које волите буду здрави, ...362. задовољство самим собом, 363. да се свако јутро будите са осмехом на лицу, 364. да дарујете крв која некоме спаси живот, 365. мирис прве јутарње кафе,
365. још 365 нових разлога за осмех у 2014. години!:zskace:z:poz::zddm4::ukras4::ponoc::kiss::kiss::kiss:
 
rosal.gif

Otkrij ljubav i pokaži je čitavom svetu.
 
Do Vas je doprla moja želja pozdrav i pokret dobre energije za Novu godinu.Zato za Vas jedna miso prelepa

“Najbolji ljudi nose svoje zlato ne u džepu nego u srcu. Jedno unutrašnje sunce celog njihovog života obasjava i
pozlaćuje sve na svetu čega se dotakne njihova ruka i njihova misao.”

Poklanjam Vam iz ljubavi, dragi moji Tigre Sibirski, Orfeju, Tol i Sofija jednu lepu pesmu pronađene na netu, preuzetu sa bloga zaluđenik

Ona je moja

Nazovi me Moja

i reci naglas

Celom svetu

danas

Hoću da znam

da jesam tvoja

i pre nego što zaista postanem

Želim da budem tu

u svakom lepom i ružnom trenutku

i da shvatiš da ne možeš bez mene

Uzmi me za ruku i pokaži svima

Reci Ona je Moja.
zaluđenik (prim prev žensko)

pelyz:poz:
 

Back
Top