Заљубљен у љубав - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Заљубљен у љубав

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]„ Када бих имао један комадић живота, доказивао бих људима колико греше када мисле да се престају заљубљивати када остаре, а не знају да су остарили када се престану заљубљивати.
Када би Бог за тренутак заборавио да сам ја само крпена марионета, и подарио ми комадић живота, могуће је да не бих казао све што мислим, али бих несумњиво мислио све што кажем. Ствари бих ценио, не по ономе што вреде, већ по ономе што значе. Спавао бих мање, сањао више. Схватио сам да сваком минутом коју проведем затворених очију, губим шездесет секунди светлости. Ходао бих када други застану, будио се док остали спавају. Слушао бих друге док говоре.. И како бих уживао у сладоледу од чоколаде..
Када би ми Бог поклонио комадић живота, облачио бих се једноставно, излагао потрбушке сунцу, остављајући откривеним не само тело већ и душу. Боже мој, када бих имао среће, исписивао бих своју мржњу на леду, и чекао да га загреје сунце. Сликао бих Ван Гоговим сном на звездама једну Бенедетијеву поему, а Сератову песму бих поклањао као серенаду у часу свитања. Заливао бих руже сузама, да бих осетио бол од њихових бодљи, и страствен пољубац од њихових латица.
Боже мој, када бих имао један комадић живота.. Не бих пустио да прође ни један једини дан, а да не кажем људима које волим да их волим. Уверавао бих сваку жену и сваког мушкарца да су ми најближи и живео бих заљубљен у љубав. Доказивао бих људима колико греше када мисле да се престају заљубљивати када остаре, а не знају да су остарили када се престану заљубљивати.
Деци бих даровао крила, али бих им препустио да сами науче летети.
Старе бих подучавао да смрт не долази са старошћу већ са заборавом.
Толико сам ствари научио од вас, људи..
Научио сам да читав свет жели да живи на врху планине, а да не знају да је истинска срећа у начину савлађивања литица.
Схватио сам да тек када рођено дете стегне својом малом шаком свог оца да га је стегло заувек.
Научио сам да човек има право ода гледа другог одозго једино када треба да му помогне да се усправи.
Толико сам тога могао да научим од вас, премда ми то неће бити од веће користи, јер када ме буду спаковали у онај сандук, ја ћу нажалост почети умирати.. „
[/COLOR][/B]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/1504064_267604316739686_2092270619_n.jpg?oh=f1ef84553b73e93615289671546a6680&oe=52C1E74A&__gda__=1388479416_e4b920c9b5cabe3f2dfecdee4e2f3689[/IMG]

Pošalji "Заљубљен у љубав" na Facebook Pošalji "Заљубљен у љубав" na Google Pošalji "Заљубљен у љубав" na My Yahoo! Pošalji "Заљубљен у љубав" na Live Pošalji "Заљубљен у љубав" na MySpace Pošalji "Заљубљен у љубав" na Twitter Pošalji "Заљубљен у љубав" na Digg Pošalji "Заљубљен у љубав" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 198065 (avatar)
    [QUOTE]Научио сам да читав свет жели да живи на врху планине, а да не знају да је истинска срећа у начину савлађивања литица. [/QUOTE]

Hvala na ovome.

Nateralo me je da se zamislim.
  2. Vlado (avatar)
    [QUOTE=Valkyriur;bt251687]Hvala na ovome.

Nateralo me je da se zamislim.[/QUOTE]

:hvala: :bye: