...nego,- drugo htjeti ...

...ljubav podlijeze nadgradnji , osvjetljenju i jezickoj do-definisanosti . Kad uspijemo naci Subjekt koji je nas potreban dio za ostvarenje skoro-neostvarivog moramo ici tim putem koji uglavnom vodi bespucem. nema rijeci ni koraka a ni moci koja se ne moze ili nece upotrijebiti ako smo dorasli toj Odrednici Ljudske-ljudskosti. Na pitanje , da li sam to 'izbacio' iz iskustva reci cu , ne, jer da imam u iskustvu dovoljno bih time bio zaokupljen da ne preostaje od mene nista vise a ni okrajak -iverski ...

..dotaci nekog
ili nesto
a ne povrijediti
to moze samo lahor
lahor ili andjeo

ako ne uspijem
pokusaj ti
koju sam
povrijedio
 
..kad ostavis dijete u parku da se,- na brzinu -vratis...nadjes ga isto kao sto si i ostavio...u igri sa sobom i...samo ...nije ti zao djeteta ,nego sebe sto ga nijesi na trotoar nekom klosaru ostavio i tako ucinio cast i trotoaru i klosaru ...
 
...mislio sam samo da ,-kupis neku igracku ili namirnice...dijete je odraslo a sigurno , nijesam mislio ostaviti dijete na Trotoar i OTICI...

p.s.
- primoran sam objasniti a tesko mi pada ,- govorim o napisanom Postu , koji je cutao bez komentara , a postavljen je iz dozivljenog Bola !!!
Sad ti napisi svoje ,- KIA 77 !
 

Back
Top