ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bracaco

ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)

Oceni ovaj blog
Гледам те
док пролазиш крај мене
опчињен тобом
из груди уздах ми крене
препознах одмах
твоју лепоту
осећам,
волео сам те
и у прошлом животу...
Твој корак лак
и мирис косе
подижу ме некуд
у облак носе
жеља се буди
вртоглаво расте
сад знам
ниси само плод маште...
Приђи ми ближе
да осетим дах
подилази ме језа,
хвата ме страх
из сна си сишла
постала јава
чежња ме гони
љубави права...
Видиш ме,
очи ти ко бисер сјаје
тело ти се ломи
и оно ме препознаје
руку ми дајеш,
а она ме пече
опет заједно,
време више не тече...

Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na Facebook Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na Google Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na My Yahoo! Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na Live Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na MySpace Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na Twitter Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na Digg Pošalji "ПРАВЕ ЉУБАВИ НЕ УМИРУ НИКАД...:)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    "Iz grudi uzdah mi krene,prepoznah odmah tvoju lepotu,osecam,voleo sam te i u proslom zivotu"

Zaista divne emocije.Kakva osecajnost.Ne mogu prosto da verujem,da jedan muskarac,moze biti tako osecajan! U isto vreme
    ponosan sam,sto kako sve vise uvidjam,da zene postaju uglavnom "muskarace",ali da zato muskarci,zadrzavajuci svu svoju muskost
    preotimaju zenskoj populaciji poetiku,u kojoj su zene,do nedavno suvereno vladale.To pokazuje,da su muskarci,zaista polivalentna bica
    koja poseduju mnogo vecu emocionalnu snagu od zena,a opet ne izgubivsi nista,od svoje definicije MUZJAKA.
  2. bracaco (avatar)
    Hvala na pohvali, ali što se tiče tvoje procene muško ženskih odnosa i sposobnosti tu se ne slažem sa tobom :( ja bih radije da sa njima svoja osećanja delim na ravne časti i na istoj nozi :) takođe volim osećajne žene i znam da takvih romantičnih dušica ima mnogo više nego nas muškaraca.
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    Hvala na pohvali, ali što se tiče tvoje procene muško ženskih odnosa i sposobnosti tu se ne slažem sa tobom ja bih radije da sa njima svoja osećanja delim na ravne časti i na istoj nozi takođe volim osećajne žene i znam da takvih romantičnih dušica ima mnogo više nego nas muškaraca.
    Kako da ne ,kako da ne ,romantične su sve samo ...dokle
  4. bracaco (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt251303]Kako da ne ,kako da ne ,romantične su sve samo ...dokle;):D[/QUOTE]

Pa šta ti misliš ZXY zašto sam postao pesnik, umesto obroka ja delim stihove :) pa je žena em vitka, em romantična :)
  5. zxy (avatar)
    Pa šta ti misliš ZXY zašto sam postao pesnik, umesto obroka ja delim stihove pa je žena em vitka, em romantična
    Zbog stihova a ja mislio zbog,,,mača
  6. bracaco (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt251311]Zbog stihova :eek: a ja mislio zbog,,,mača;):dash:[/QUOTE]

Ne bre mač je opasan svašta može da na pravi pa da se češeš posle ceo život :)
  7. zxy (avatar)
    Ne bre mač je opasan svašta može da na pravi pa da se češeš posle ceo život
    Haha ,cela istina ,nego posavetuj Lorda ,on krenuo čini mi se grlom u jagode
  8. bracaco (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt251319]Haha ,cela istina ,nego posavetuj Lorda ,on krenuo čini mi se grlom u jagode :D[/QUOTE]

Ako je pametan pobeći će glavom bez obzira :)
  9. Arianna (avatar)
    lepo romanticno
  10. bracaco (avatar)
    [QUOTE=Arianna;bt251337]lepo romanticno :heart:[/QUOTE]

Hvala, pročitaj još koju :-)
  11. Arianna (avatar)
    hocu nemas problema poseti i ti moj blog
  12. *pustinjakinja (avatar)
    Toplo, kao i uvijek

Ne umiru, ali znaju biti...ubijene.
  13. bracaco (avatar)
    [QUOTE=Arianna;bt251341]hocu nemas problema poseti i ti moj blog :)[/QUOTE]

Наравно :)
  14. bracaco (avatar)
    [QUOTE=*pustinjakinja;bt251382]Toplo, kao i uvijek :kpozdrav:

Ne umiru, ali znaju biti...ubijene.[/QUOTE]

У праву си но то му донекле дође као самоубиство, јер је могу убити само они који се воле :( хвала на посети :)
  15. pely (avatar)

Ne umiru nikada prave ljubavi....
  16. bracaco (avatar)
    [QUOTE=pely;bt252506][IMG]http://i272.photobucket.com/albums/jj180/elageja/Pely/Volime1.jpg~original[/IMG]

Ne umiru nikada prave ljubavi....[/QUOTE]

Razumemo se Pely :)