Dobro nam jutro dragi prijatelji..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dobro nam jutro dragi prijatelji.....

Oceni ovaj blog
Čekamo da se nesto lijepo desi.. Usput zaboravimo jednu stvar važnu za sva 'čekanja'...-MI SMO NA POTEZU..
i zato.....potegnite....

lijep vam dan iz Zagreba želim....dan uoči Badnje noći....neka vam je sve blagoslovljena....sreća neka vam putuje mislima..a osmijeh ne skidajte sa usana.....

Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na Facebook Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na Google Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na My Yahoo! Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na Live Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na MySpace Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na Twitter Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na Digg Pošalji "Dobro nam jutro dragi prijatelji....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. poetessa (avatar)

Hvala draga i tebi srećno Badnje veče i Božić. Da ga provedeš sa najdražima u miru i prazničnom veselju!

2. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio poetessa

Hvala draga i tebi srećno Badnje veče i Božić. Da ga provedeš sa najdražima u miru i prazničnom veselju!

od srca na toplim i lijepim željama....badnja noć i Božič je za mene poseban blagdan u mojoj duši....i sve ono lijepo i tiho što nosim u svojem srcu šaljem ti da to podijelimo....