U OSVIT ZORE

Volim ova mračna jutra...kad se zora tek naslućuje zbog kazaljki sata....kad su moje misli gospodar mojeg svemira....uz laganu tihu muziku ...i ritualnu kavicu...tišina kao topli ogrtač oko mene....kroz prozor jedva dopiru svijetla ulične rasvjete iz parka...samo tako mogu otploviti na oblacima razmišljanja tamo negdje daleko...u moj svijet....satkan od nada....vjere...povjerenja...i čekanja...nešto tiho i nježno me drži zagrljenu danima...u snovima..na javi...u ovome rađanju zore...nečujni smiješak u očima i na usnama....još jedan dan u rađanju...i dušom mi struji zahvalnost....

 
...kad se vrijeme 'osjeća' satom
i zora zrakom pruženim
kad se vrata otvaraju
samo rukom svojom
to je vrijeme istine
jer
samo tada
desi nam se samo ono
što donese
sopstvena N a d a ...
 
...čekajući zoru , čovek čeka život ...samo veliki životoljubci su mistični rano ranioci....
...gledati svitanje i rađanje novog dana, na neki način je utrčavanje u život !

Pozdrav !
 
123loncar;bt250933:
...čekajući zoru , čovek čeka život ...samo veliki životoljubci su mistični rano ranioci....
...gledati svitanje i rađanje novog dana, na neki način je utrčavanje u život !

Pozdrav !


utrčim ja svako jutro u život...ali nekako sporo...lijeno...onako po guštu...:D :cmok2:
 
images
 
Benvenuto;bt250961:
U selu vlada mir još niko ustao nije
a budan petao već živosno lupnuvši krilom
pozdravlja zimski dan i zvučnim remeti glasom
taj mir u času milom


divan opis....pijetla nisam čula...ne pamtim od kada...čak daleko daleko u djetinjstvu može biti da je bilo....

hvala od :heart:
 
Smirene i jasne misli u tihom jutru imaju moć da opredeljuju i utiču na naš život ali i na druge oko nas,kao ove tvoje jutros.:D
"Ne strada čovek samo od onog što jede nego i od onog što misli";)
 

Back
Top