SAN

Danas sam videla tvoj lik na nebu,iznad zelenog brega. Tvoj osmeh bio je blistaviji od suncevih zraka. Sunce se povuklo pred sjajem tvojih ociju...

Sve je odjednom nestalo. U sekundi se rasprsilo u hiljadu leptirovih krila i nestalo. Moj divni,topli snu. Moja daleka sreco,zalutala zvezdo. Toliko zelim da te dodirnem svojom dusom,da zavirim u tvoje snove.

Nikada nisam sanjala da ce se meni desiti bajka. Da ce mi u srce i snove usetati princ,ciste duse i zelja iskrenih kao sto su i moje. Da,ali moja bajka je zavrsena. Mog princa vise nema. Surova stvarnost probudila me je iz najdivnijeg sna,sanjanog posle dugo kisnih i maglovitih snova.

Niko mi nije tako lepo govorio kao ti. Saputao nezno i zavodljivo. Radosti mog sna,tugo mog jutra...

Ocekujem te i neprestano trazim u magli zivota... Cekam te,iako znam da nikad necu biti tvoja... Neka te andjeli ljube umesto mene,grle te i miluju krilima svojim. Jer ja ne mogu.

Poslacu ti poljupce po vetru i cvet po ptici.... Ljubim te beskrajno slatki andjele moj.

Tvoja Princeza :heart: :heart: :heart:
 

Back
Top