GDJE STE MOJI SVI.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

GDJE STE MOJI SVI....

Oceni ovaj blog
1505139_264594897027472_1630226596_n.jpg

Nisam se vratila pametnija...niti bolja niti lošija....ali jača....vjerujem jača ...i od same sebe....i trebam VAS uz sebe....sve...falili ste....baš falili....vaša riječ u nekoj teškoj noći...utjehu je donosila...melem na dušu....
i tu sam....opet...i kao što kažu...kad se karte slože...a slažu se......onako lagano...ali tu su....i budim se sa osmijehom....i liježem sa njime..ovaj puta je on moj vjerni pratioc....puno snova i dalje ostalo..puno ljubavi...ali kao što bi netko rekao...

IDEMO DALJE....naprijed....a vama svima....HVALA i......ali ne ono koje je otišlo....drugačije...odlučnije...srce koje je odlučilo ostaviti tugu iza čvrsto blindiranih vrata....srce koje ne gleda više natrag....kroči hrabro naprijed...i dobro je...dobar je osječam....blažen pomalo...davno zaboravljen...srce puno nade i vjere....

a gdje ste mi vi...što ima kod vas...curke spremate li kolače ili ste tek na novogodišnjim haljinicama...toaletama...a vi dečki...gdje ćete dočekati ponoć....a sa kime...eeeeee...sumnjam da ćete svi reči....hahahaha..

veliki veliki topli poljubac iz hladnog Zagreba...ali nasmijan...i spreman za odlazak na kavicu....

Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na Facebook Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na Google Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na My Yahoo! Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na Live Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na MySpace Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na Twitter Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na Digg Pošalji "GDJE STE MOJI SVI...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
  2. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
  3. orfej sa ibra (avatar)

CVEĆE ZA CVEĆE...
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio orfej sa ibra

CVEĆE ZA CVEĆE...
    i tebi..jedna ali od srca....

5. zxy (avatar)
    Gde sam...i sam se pitam
    al nije važno,vidim da sam ...bitan
  6. Soradze (avatar)
    Hvala Bogu, sada smo opet svi na okupu. Dobrodošla, Iamblond.
  7. 123loncar (avatar)
    Pozdrav !

Kući sam , sav svoj - pa biću i za N.G. ako me nekakvo bombardovanje ne istera iz kuće --- mislim prijateljsko / hotelsko kafansko ili nešto u tom fazonu . Ne cirkam pa sam nepoželjan na slavljima , proslavama i sličnim intelektualnim opštenarodnim kulturnim događajima !
    A i ovaj DedaMraz nije moj prijatelj ; imam pogani osećaj da me izbegava , ignoriše pa i mrzucka ! Jednostavno on ne voli istinu o sirotinji , opljačkanima , porobljenima i poniženima ! Sav je nekakav šarlatanski iluzionista , kome trezvenjaci smetaju ! Pa ko velim , da ne kvarim ugoćaj svetu sa svojim trezvenlukom ! Pre neki dan jedna persona mi reče : pusti dete da sanja , da se nada i mašta - na moj komentar da takav deka koji sa irvasima donosi poklone ne postoji , da je to prevara , jer te poklone kupuju mama i tata ako im humani poslodavac isplati 2-3 plate od onih desetak koje duguje !
    Dakle , kad lepo pitaš , lepo i kažem : još uvek sam kući !
    Sinovac mi veli : izađi bre stric , kuću si pretvorio u čekaonicu ! ?
    Eh , mislim se nešto , čovek čim se rodi čeka to putovanje ; navikao sam se ja na to , pa sad u ovim godinama neznam dal sam pošao ili tek došao ! Zbog toga kupiću neke stvarčice , da razdelim mojoj familijarnoj mladeži , jer ja im dođem kao siguran novogodišnji darodavac ! A ruku na srce , svak voli da primi poklon - pa i ja ! Mene ljudski osmeh , pozdrav - razgali , ohrabri pa se rastrtljam o koječemu !

E pa ovde sam ; pa zdrava mi ti po zemlji hodila i večno svoju jabuku sa sobom nosila !
  8. LJILJA MMM (avatar)
    za hrabru curu

ps da sam se kladila da ćeš se vratiti jača, dobila bih opkladu
  9. faraonn (avatar)
    ...neću više
    da te tako
    dugo nema...
    ..n e ć u ...
  10. poetessa (avatar)
    Ehej, dobro nam došla. Drago mi je što si se vratila i treba biti među prijateljima i dragim ljudima!

Prošle godine kad sam kupovala još jedan set prazničnih lampica, inače uvek neke nove, stvarno ima sve lepšeg osvetljenja! I tako mislim, kako volim tu prazničnu atmosferu i sneg...onako kad pada nocu, kad se vraćam kući i idem prema mojoj kući...i ima tih trenutaka....kada smo baš najviše svoji!

Poljubac draga i baš si me obradovala sa porukom na zidu!
  11. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Gde sam...i sam se pitam
    al nije važno,vidim da sam ...bitan
    volim kad znaš da si bitan....samo da li znaš koliko??...
  12. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Hvala Bogu, sada smo opet svi na okupu. Dobrodošla, Iamblond.

Još bolje te našla Soradze....da...svaka ptica svojem jatu leti...pa eto mene natrag k vama....hvala ti od ...
  13. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Pozdrav !

Kući sam , sav svoj - pa biću i za N.G. ako me nekakvo bombardovanje ne istera iz kuće --- mislim prijateljsko / hotelsko kafansko ili nešto u tom fazonu . Ne cirkam pa sam nepoželjan na slavljima , proslavama i sličnim intelektualnim opštenarodnim kulturnim događajima !
    A i ovaj DedaMraz nije moj prijatelj ; imam pogani osećaj da me izbegava , ignoriše pa i mrzucka ! Jednostavno on ne voli istinu o sirotinji , opljačkanima , porobljenima i poniženima ! Sav je nekakav šarlatanski iluzionista , kome trezvenjaci smetaju ! Pa ko velim , da ne kvarim ugoćaj svetu sa svojim trezvenlukom ! Pre neki dan jedna persona mi reče : pusti dete da sanja , da se nada i mašta - na moj komentar da takav deka koji sa irvasima donosi poklone ne postoji , da je to prevara , jer te poklone kupuju mama i tata ako im humani poslodavac isplati 2-3 plate od onih desetak koje duguje !
    Dakle , kad lepo pitaš , lepo i kažem : još uvek sam kući !
    Sinovac mi veli : izađi bre stric , kuću si pretvorio u čekaonicu ! ?
    Eh , mislim se nešto , čovek čim se rodi čeka to putovanje ; navikao sam se ja na to , pa sad u ovim godinama neznam dal sam pošao ili tek došao ! Zbog toga kupiću neke stvarčice , da razdelim mojoj familijarnoj mladeži , jer ja im dođem kao siguran novogodišnji darodavac ! A ruku na srce , svak voli da primi poklon - pa i ja ! Mene ljudski osmeh , pozdrav - razgali , ohrabri pa se rastrtljam o koječemu !

E pa ovde sam ; pa zdrava mi ti po zemlji hodila i večno svoju jabuku sa sobom nosila !
    znaš što....ma želim ti da te strefi to neko kafansko bombardovanje...a da te izbjegavaju...ne vjerujem ja u to....meni si jako jako falio .....svojom britkošču...realnošću...ma što god ti pričao moj Lončaru...znam ja da je u tebe veliko veliko srce...i duša puna nade....
    a sad što se ove familijarne mladeži tiče...pa ubroji i mene među njih..i ja volim poklončiće...hahahahahahhahaha.....dam ti jabuku u zamjenu.....
  14. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    za hrabru curu

ps da sam se kladila da ćeš se vratiti jača, dobila bih opkladu
    znam da si znala...ja nisam...ali....eto me...tu sam...trpi me opet..hahahahhah....ljubim te puno puno puno.....
  15. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...neću više
    da te tako
    dugo nema...
    ..n e ć u ...

n e ć u ni ja....hahahahahah...tu sam prijatelju..falio si do neba i natrag...tvoje riječi..podrška...hrabrost...ma ti si moj daleki vitez....i dolazi na kavicu...ajde...i ne samo ti...svi vi...
  16. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio poetessa
    Ehej, dobro nam došla. Drago mi je što si se vratila i treba biti među prijateljima i dragim ljudima!

Prošle godine kad sam kupovala još jedan set prazničnih lampica, inače uvek neke nove, stvarno ima sve lepšeg osvetljenja! I tako mislim, kako volim tu prazničnu atmosferu i sneg...onako kad pada nocu, kad se vraćam kući i idem prema mojoj kući...i ima tih trenutaka....kada smo baš najviše svoji!

Poljubac draga i baš si me obradovala sa porukom na zidu!
    eto....lijepo je nekoga iznenaditi i obradovati....odmah toplo pri duši....hvala tebi...za sve sve sve.....