UPOZORENJE!!! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

UPOZORENJE!!!

Oceni ovaj blog
Često viđamo ovakva upozorenja na CD, DVD medijima,
ili na youtube kanalima naših renomiranih producentskih kuća
(Grand, Hit, Mit, Kit...).
Zabranjeno svako kopiranje video i ili audio snimka i
postavljanje na druge kanale!
Jer će nas originalni srpski autori, grčke, turske, arapske, indijske muzike,
tužiti zbog kršenja autorskih prava (ko bre koga ovde j*b*?).
Nek nam je sa srećom "naša" nova "originalna narodna i td" muzika.

Pošalji "UPOZORENJE!!!" na Facebook Pošalji "UPOZORENJE!!!" na Google Pošalji "UPOZORENJE!!!" na My Yahoo! Pošalji "UPOZORENJE!!!" na Live Pošalji "UPOZORENJE!!!" na MySpace Pošalji "UPOZORENJE!!!" na Twitter Pošalji "UPOZORENJE!!!" na Digg Pošalji "UPOZORENJE!!!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    Silton - Ovoga puta nisi u pravu.U svakom civilizovanom drustvu,sva kopiranja koja si naveo,strogo su zabranjena,i sto je jos vaznije,veoma
    strogo se kaznjava njihovo neprimenjivanje.Pa sta mislis,od cega bi ziveli muzicari npr.koji komponuju muziku raznih muzickih pravaca. Kome
    god padne napamet,pocne da kopira originalne muzicke tvorevine,i da na divlje prodaje Ce -deove i slicno.Pa sta bi to znacilo?Da neko totalno
    netalentovan,zaradjuje pare,na racun onih ljudi,koji svojim talentom, znanjem i mukotrpnim radom,stvore neko npr.kao sto rekoh,muzicko delo,a da neki neznalica,zahvaljujuci svom bezobrazluku,na tome zaradi velike pare. E to nemere biti - moj Slitone!
  2. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    Silton - Ovoga puta nisi u pravu.U svakom civilizovanom drustvu,sva kopiranja koja si naveo,strogo su zabranjena,i sto je jos vaznije,veoma
    strogo se kaznjava njihovo neprimenjivanje.Pa sta mislis,od cega bi ziveli muzicari npr.koji komponuju muziku raznih muzickih pravaca. Kome
    god padne napamet,pocne da kopira originalne muzicke tvorevine,i da na divlje prodaje Ce -deove i slicno.Pa sta bi to znacilo?Da neko totalno
    netalentovan,zaradjuje pare,na racun onih ljudi,koji svojim talentom, znanjem i mukotrpnim radom,stvore neko npr.kao sto rekoh,muzicko delo,a da neki neznalica,zahvaljujuci svom bezobrazluku,na tome zaradi velike pare. E to nemere biti - moj Slitone!
    O moj Lorde, da li bilo ko zna, koliko je naših autora originalno? Niko sem njih samih.
    Ovaj tekst je posvećen našim autorima,(to sam naveo), čitajući upozorenja naših diskografskih kuća i slušajući čist orijent,
    ili grčku muziku sa našim tekstom i našim zlatnim grlima.
    Mi kopiramo i krademo, a onda branimo nekom drugom da to isto uradi.
    Poslušaj ovo što ću postaviti, pa ćeš valjda shvatiti o čemu pričam.
    Kod nas i više pevača peva na istu muziku (valjda su kupovali kod istog kompozitora) samo različite tekstove,
    ko to shvati i pohvata, svaka mu čast.
    Ažurirano 09.12.2013. u 22:38, autor: Silton
  3. Silton (avatar)
  4. Silton (avatar)
  5. Silton (avatar)
  6. Silton (avatar)
  7. Silton (avatar)
    I tako dalje.

8. Silton (avatar)
  9. Silton (avatar)
    Postoji masa primera našeg lopovluka, ja mislim da 90% srba ne zna šta je i kako zvuči naša originalna muzika,
    ili muzika koja je bazirana na izvornoj, našoj.
    Dosta dobro poznajem muziku i upućen sam u istu.
    Prošetaj malo netom, raspitaj se.
    Svaka čast originalnim autorima, ali lakše je ukrasti i to debelo naplatiti,
    nego se mučiti i biti originalan.
    Pozdrav.
    Ažurirano 09.12.2013. u 22:36, autor: Silton