EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE

Oceni ovaj blog
Dok su nas evropski "prijatelji" svaki dan guzili,
mi smo se onako pomalo, šapatom bunili,
a sada sami skidamo gaće i čekamo, čekamo, čekamo...
Kako šta čekamo...???
Pa čekamo datum, da se ukrcamo na "Titanik".

Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na Facebook Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na Google Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na My Yahoo! Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na Live Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na MySpace Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na Twitter Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na Digg Pošalji "EVROPSKA BUDUĆNOST SRBIJE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Soradze (avatar)
    2B or not 2B
  2. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    2B or not 2B
    More će B, a mož biti i da neće B.
  3. 123loncar (avatar)
    ... sad rođo čekamo da nas rusi guze.... jer svi vole da puze, dok ih rusi guze !...nema od ukrcavanja gologuzije i čalankurije u titanik ništa....ima da se još puzi , jer tek rus ukrajince guzi ....!
  4. Silton (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ... sad rođo čekamo da nas rusi guze.... jer svi vole da puze, dok ih rusi guze !...nema od ukrcavanja gologuzije i čalankurije u titanik ništa....ima da se još puzi , jer tek rus ukrajince guzi ....!
    Dok čekamo da dođemo na red, da spremimo vazelin, ili margarin,
    da se podmažemo za taj svečani čin.
  5. 123loncar (avatar)
    ...sad me podseti u vezi tog vazelina... u mojoj bivšoj firmi dispečerka moli amera menadžera da potpiše nabavku jednog bureta vazelina za ljude iz održavanja pogona...tako danima scena , ona moli , a on samo glavom vrti i odbija...jednog dana on je sačeka sa prevodiocem i kaže joj : Gospođo , reci te im da ima u prodaji malih apotekarskih higijenskih pakovanja za jednokratnu upotrebu ; to nek poruče , to ću da odobrim ; ovako navućiće neizlečive bolesti i međusobno zaraziće se !

...napustio sam firmu , kad su je preuzeli ruski izviđački tajkuni sa našim rusofilima - patriotama nadaleko čuvenim dejtonovcima...pričaju radnici , da su rusi zabranili upotrebu vazelina...sad na suvo , uvlače sve u otvore , bilo koje ...fabrika stala , bolno za sve zaposlene...keca ruja , izgleda na suvo !
  6. Silton (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...sad me podseti u vezi tog vazelina... u mojoj bivšoj firmi dispečerka moli amera menadžera da potpiše nabavku jednog bureta vazelina za ljude iz održavanja pogona...tako danima scena , ona moli , a on samo glavom vrti i odbija...jednog dana on je sačeka sa prevodiocem i kaže joj : Gospođo , reci te im da ima u prodaji malih apotekarskih higijenskih pakovanja za jednokratnu upotrebu ; to nek poruče , to ću da odobrim ; ovako navućiće neizlečive bolesti i međusobno zaraziće se !

...napustio sam firmu , kad su je preuzeli ruski izviđački tajkuni sa našim rusofilima - patriotama nadaleko čuvenim dejtonovcima...pričaju radnici , da su rusi zabranili upotrebu vazelina...sad na suvo , uvlače sve u otvore , bilo koje ...fabrika stala , bolno za sve zaposlene...keca ruja , izgleda na suvo !
    Au, bre brate, pa gde si ti to radio, kad ste koristili vazelin na buriće??? Msm, malo vam na tubu.