Čarolija za ljubav - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Razvodnik

Čarolija za ljubav

Oceni ovaj blog
Da biste podstakli ljubav, požudu, seksualni orgazam se koristi i usmerava se na dušu željene osobe. Idealno bi bilo da se radi što češće i za vreme dok ona ili on spavaju. Stimulišite se do orgazma, pri tom misleći na željenu osobu. U trenutku kad ste na vrhuncu, vizualizujte energiju kako osvetljava njeno ili njegovo čitavo telo, i auru, i zapovedi joj afirmacijom. Afirmacija bi trebalo da bude kratka, u sadašnjem vremenu, i konkretna. Na primer: “Ta i ta/taj i taj” (ime željene osobe) je jako zaljubljena/zaljubljen u mene i želi me seksualno.” Da biste još ojačali čini, uđite u trans i najbolje kada ona/on spava, zamislite njeno/njegovo astralno telo, i izvucite ga iz tela, i nežno ali odrečito mu zapovedite. Na primer: “Ti” (ime željene osobe), voliš me i žudiš za mnom, svakim danom. Neodoljiv sam ti.” Što češće ovo radite - to bolje. Ovo takođe možda treba ponavljati tokom određenog perioda, kako bi željena osoba ostala sa vama. Srećno.

Pošalji "Čarolija za ljubav" na Facebook Pošalji "Čarolija za ljubav" na Google Pošalji "Čarolija za ljubav" na My Yahoo! Pošalji "Čarolija za ljubav" na Live Pošalji "Čarolija za ljubav" na MySpace Pošalji "Čarolija za ljubav" na Twitter Pošalji "Čarolija za ljubav" na Digg Pošalji "Čarolija za ljubav" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari