Анђео - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Анђео

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]Често ми се чини да није све изгубљено на ветровима и беспућима.. Често ме обрадује мисао да је очај, хаос и блудња само неопходан прелазни облик. Често ми се чини да осећам како излазим, још несигуран и сломљен из свега што је било, и да стајем на чврсто место, ван себе, одакле почиње пуцати видик, ширина и слобода.. Често ми се причињава да сам јак и сталан, да сам већ довољан сам себи, да сам се извио над ропством тела и власти судбине, и да само треба да седнем и положим руку на дела и да радим, ведрог духа и смиреног срца, дуго, устрајно и одушевљено као стари златари. Често ми се причињава.. Али ме дан још чешће повуче са собом, па се ломим и превијам од немила до недрага, од човека до човека, од лажи до лажи и од бола до бола..[/COLOR][/B]

[IMG]http://iknowwhoiamwhoareyou.files.wordpress.com/2012/06/black-white-boy-confused-depressed-man-favim-com-339143.jpg[/IMG]

Pošalji "Анђео" na Facebook Pošalji "Анђео" na Google Pošalji "Анђео" na My Yahoo! Pošalji "Анђео" na Live Pošalji "Анђео" na MySpace Pošalji "Анђео" na Twitter Pošalji "Анђео" na Digg Pošalji "Анђео" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari