Љубав - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Љубав

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]Немогуће је схватити колико је моћна љубав. Може нам помоћи у најгорим тренуцима, или нас мотивисати на невероватне жртве. Може натерати добре људе на најмрачнија дела.. И дуго након што нас нема љубав остаје, утиснута у сећања.. Сви тражимо љубав, али неки од нас, након што је пронађу, пожеле да нису..[/COLOR][/B]

[IMG]http://foundwalls.com/wallpapers/2012/04/love-kiss-man-woman-silhouette-fire-smoke-1050x3360.jpg[/IMG]

Pošalji "Љубав" na Facebook Pošalji "Љубав" na Google Pošalji "Љубав" na My Yahoo! Pošalji "Љубав" na Live Pošalji "Љубав" na MySpace Pošalji "Љубав" na Twitter Pošalji "Љубав" na Digg Pošalji "Љубав" na del.icio.us

Ažurirano 28.11.2013. u 00:25, autor: Vlado

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)

2. Karen_Souza (avatar)
  3. Vlado (avatar)
    [QUOTE=skura58;bt249578]:klap::klap::klap::klap::klap:

:bye:[/QUOTE]

:bye:
  4. Vlado (avatar)
    [QUOTE=Karen_Souza;bt249579][IMG]http://data1.whicdn.com/images/88422359/large.jpg[/IMG][/QUOTE]

Хеј.. :zag:
  5. Lord Gledston (avatar)
    Prvo sto treba uraditi,kod ovakve teme,kao sto je LJUBAV,treba razgraniciti dve stvari.Mi muskarci,vrlo,vrlo cesto,
    nismo u stanju da identifikujemo,sta je ljubav,a sta je STRAST.Stotinama puta,cuo sam od svojih prijatelja-poznanika,ljudi,kako sam se zaljubio u jednu "zansku",koju sam danas sreo npr. u posti,kada sam placao racune.

O cemu se tu radi:doticni moj prijatelj,video je ustvari,neku zensku osobu,sa zanosnim nogama i grudima.Dakle,
    to su cisto seksualni atributi,koji nikako zanemarljivi,dapace. Ali,to nije ljubav.On se pogresno izrazio.To je cisto
    seksualna privlacnost,koja se nazalost,vrlo cesto mesa,sa terminom ljubav.Do stanja zaljubljenosti,dolazi se
    postepeno.Treba da prodje duze vreme,zajednickog vidjanja,u kontinuitetu,Stanje zaljubljenosti,mozemo porediti
    sa stanjem,blago pomracenog uma.Ljubav ima ogromnu snagu,i ako se icini neki nesmotreni,pogresni korak,
    moze da ima i fatalne posledice,po ucesnike.

Seksualna privlacnost pak,to je nagon,da se dve osobe fizicki spoje,i da u jednom organistickom plamenu
    strasti,olaksaju svoj seksualni naboj.