ODLAZIM ...

sa Krstarice...samo da vam svima beskrajno i iz dubine srca zahvalim za sve dobro..za svu toplinu koju ste mi pružili kao najrođeniji....puno je toga u mojem životu što me nosi da padam sve dublje i dublje...ja nisam snažna...iako svi tako govore...nitko me nikada nije upoznao...nikada saznao tko sam i što sam....moram otići...postoje dva razloga..ali neka ostanu samo moji....kao što je i moj život takav kakav je samo moj....moja duša lebdi na nekom oblaku...izgubila sam je....zauvijek...srce je otišlo...i nemam snage više za ostanak...ljubim vas sve...boli me što tako divne ljude nisam upoznala u vanjskom svijetu...boli me...što vas nikada neću vidjeti...ali tako je bog presudio....

čuvajte mi se....i sjetite me se ponekada....jer ja ću vas uvijek ćuvati u svojem srcu dok god ono kuca.....

hvala vam....Pogledajte prilog 311237

Pogledajte prilog 311238
 
Verujem - Da će ponekad ljudi od kojih očekujete udarac kad ste na dnu biti upravo oni koji će vam pomoći da ustanete.

Verujem - Da zrelost ima više veze s vrstom iskustava koja smo imali i što smo naučili od njih, a manje s brojem rođendana koje smo proslavili.

Verujem - Da nije uvek dovoljno da nam drugi oproste. Ponekad trebaš oprostiti sam sebi.

Verujem - Da bez obzira koliko ti je srce prepuklo, svet neće stati zbog tvoje tuge.

Verujem - Da zbog toga što se dvoje prepiru ne znači da se ne vole. A samo zato što se ne prepiru ne znači da se vole.

Verujem - Da ne trebaš biti uporan da otkriješ tajnu. Ona ti može zauvek promeniti život.

Verujem - Da dvoje ljudi može nešto istovremeno gledati i videti nešto potpuno drugačije.

Verujem - Da ćeš čak i onda kad misliš da nemaš više šta ponuditi prijatelju koji traži tvoju pomoć, pronaći snagu i način da mu pomogneš.

Verujem - Da diplome na zidu ne pokazuju vrednost ljudskog bića.

Verujem - Da je ljubav najmoćnije oružje.

Verujem - Da je život dragoceniji nego što to novac ikada može postati.

Zbogom...Iamblond

barka_46_40x30.jpg
 
65c01d66bdddc4e3e0151ff2be3fcfd0.jpg


Ne verujem u rastanke
ali pustiću vas da odete!
Ne verujem u rastanek
jer sve svoje sa sobom nosim!
Ne verujem u rastanke
jer ja ću odlučiti da li ću vas ostaviti!
Ne verujem u rastanek
jer ćete zauvek biti sa mnom u mojim mislima!

.....Zbogom draga...do sledećeg susreta...u našim mislima...i naravno u srcu! :heart: :bye:
 
Znaš, realno hrabre osobe su samo one koje su iskusile velik strah....to znam isuviše dobro.
Za mene, ti jesi hrabra i jaka. To mi govori intuicija, a ona me nikada nije slagala.
Ajde hrabra curo, nek ti je sretan put i čuvaj snagu :heart:
 
Многи од нас ће увек бити ту за Тебе, и многи ће да Те чекају.. Чувај се драга, желим Ти све најбоље у предстојећем периоду, буди јака. :zag: :heart2:
 
Vrati se..kadgod..jednom..kada splasne taj mehur beznadja i javi se iskra novog..
svaki korak je početak..i ovaj jeste to, da se stiša, pritaji, otćuti..
VOLIMO TE!
:heart:
 

Back
Top