ODLAZIM ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

ODLAZIM ...

Oceni ovaj blog
sa Krstarice...samo da vam svima beskrajno i iz dubine srca zahvalim za sve dobro..za svu toplinu koju ste mi pružili kao najrođeniji....puno je toga u mojem životu što me nosi da padam sve dublje i dublje...ja nisam snažna...iako svi tako govore...nitko me nikada nije upoznao...nikada saznao tko sam i što sam....moram otići...postoje dva razloga..ali neka ostanu samo moji....kao što je i moj život takav kakav je samo moj....moja duša lebdi na nekom oblaku...izgubila sam je....zauvijek...srce je otišlo...i nemam snage više za ostanak...ljubim vas sve...boli me što tako divne ljude nisam upoznala u vanjskom svijetu...boli me...što vas nikada neću vidjeti...ali tako je bog presudio....

čuvajte mi se....i sjetite me se ponekada....jer ja ću vas uvijek ćuvati u svojem srcu dok god ono kuca.....

hvala vam....image.jpg

srce_od_vode_na_dlanu_540_540_253_c1.jpg

Pošalji "ODLAZIM ..." na Facebook Pošalji "ODLAZIM ..." na Google Pošalji "ODLAZIM ..." na My Yahoo! Pošalji "ODLAZIM ..." na Live Pošalji "ODLAZIM ..." na MySpace Pošalji "ODLAZIM ..." na Twitter Pošalji "ODLAZIM ..." na Digg Pošalji "ODLAZIM ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    Verujem - Da će ponekad ljudi od kojih očekujete udarac kad ste na dnu biti upravo oni koji će vam pomoći da ustanete.

Verujem - Da zrelost ima više veze s vrstom iskustava koja smo imali i što smo naučili od njih, a manje s brojem rođendana koje smo proslavili.

Verujem - Da nije uvek dovoljno da nam drugi oproste. Ponekad trebaš oprostiti sam sebi.

Verujem - Da bez obzira koliko ti je srce prepuklo, svet neće stati zbog tvoje tuge.

Verujem - Da zbog toga što se dvoje prepiru ne znači da se ne vole. A samo zato što se ne prepiru ne znači da se vole.

Verujem - Da ne trebaš biti uporan da otkriješ tajnu. Ona ti može zauvek promeniti život.

Verujem - Da dvoje ljudi može nešto istovremeno gledati i videti nešto potpuno drugačije.

Verujem - Da ćeš čak i onda kad misliš da nemaš više šta ponuditi prijatelju koji traži tvoju pomoć, pronaći snagu i način da mu pomogneš.

Verujem - Da diplome na zidu ne pokazuju vrednost ljudskog bića.

Verujem - Da je ljubav najmoćnije oružje.

Verujem - Da je život dragoceniji nego što to novac ikada može postati.

Zbogom...Iamblond

2. poetessa (avatar)

Ne verujem u rastanke
    ali pustiću vas da odete!
    Ne verujem u rastanek
    jer sve svoje sa sobom nosim!
    Ne verujem u rastanke
    jer ja ću odlučiti da li ću vas ostaviti!
    Ne verujem u rastanek
    jer ćete zauvek biti sa mnom u mojim mislima!

.....Zbogom draga...do sledećeg susreta...u našim mislima...i naravno u srcu!
  3. zxy (avatar)
    Tu smo ako se predomisliš,dodji slobodno jer mi razumemo,ništa ljudsko nije nam strano
  4. LJILJA MMM (avatar)
    Znaš, realno hrabre osobe su samo one koje su iskusile velik strah....to znam isuviše dobro.
    Za mene, ti jesi hrabra i jaka. To mi govori intuicija, a ona me nikada nije slagala.
    Ajde hrabra curo, nek ti je sretan put i čuvaj snagu
  5. Vlado (avatar)
    Многи од нас ће увек бити ту за Тебе, и многи ће да Те чекају.. Чувај се драга, желим Ти све најбоље у предстојећем периоду, буди јака. :zag: :heart2:
  6. Tol (avatar)
    Vrati se..kadgod..jednom..kada splasne taj mehur beznadja i javi se iskra novog..
    svaki korak je početak..i ovaj jeste to, da se stiša, pritaji, otćuti..
    VOLIMO TE!
  7. Stipan Severnjak (avatar)
  8. Aribi (avatar)
    Sve najbolje ti zelim i cuvaj se!